Wiadomości z Świętochłowic

27-latek zatrzymany z narkotykami. Miał przy sobie blisko 20 porcji amfetaminy

  • Dodano: 2019-08-26 09:00

Tym razem na celowniku policjantów z Wydziału Prewencji świętochłowickiej komendy znalazł się pojazd marki Ford i podróżujący nim mężczyzna.

Policjanci podejrzewali bowiem, że 27-latek może mieć coś wspólnego z narkotykami i się nie mylili. Zatrzymany chorzowianin odpowie za posiadanie narkotyków.

Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia

Czujność i nos świętochłowickich stróżów prawa z Wydziału Prewencji znowu ich nie zawiodła. W środę wieczorem mundurowi patrolowali ulice miasta. W okolicy ulicy Katowickiej zauważyli Forda, w którym kierujący na widok stróży prawa znacznie przyspieszył. Mężczyzna nerwowo zaczął oglądać się za podążającym za nim radiowozem. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej, w trakcie której 27-letni mieszkaniec Chorzowa był wyraźnie wystraszony i nerwowy. W jego samochodzie panował ogólny bałagan, porozrzucane były papierki i sreberka co dało do myślenia policjantom. Jak się później okazało, zachowanie 27-lata miało swoje wyjaśnienie. Policjanci znaleźli w jego pojeździe dwa małe zwoje foli aluminiowej, w których było blisko 20 porcji amfetaminy. Chorzowianin został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut za posiadanie narkotyków, teraz opowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.