Wiadomości z Świętochłowic

39-latek kierował z cofniętym licznikiem i z narkotykami

  • Dodano: 2023-03-01 06:00, aktualizacja: 2023-03-01 06:14

Świętochłowiccy mundurowi zatrzymali 39-letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna kierował samochodem osobowym z niezgodnym stanem licznika i posiadał narkotyki.

Mężczyzna odpowie przed sądem

Pod koniec zeszłego tygodnia, patrolujący ulice Świętochłowic mundurowi, zauważyli jadący przez miasto samochód osobowy, którego kierujący gwałtownie przyspieszał i hamował. Zatrzymali go do kontroli i wylegitymowali kierującego. W trakcie kontroli okazało się, że pojazd ma niezgodności odnośnie do przebiegu i jest on sporo zaniżony. Podczas czynności mężczyzna nerwowo się zachowywał. Wzbudziło to czujność stróżów prawa, którzy podjęli decyzję o jego przeszukaniu, w wyniku czego wewnątrz auta ujawnili zwitek folii aluminiowej z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie kontroli samochodu zabezpieczono amfetaminę, z której można by wydzielić ponad 50 porcji dilerskich.

Po czynnościach na miejscu zostało również przeszukane mieszkanie zatrzymanego. Tam również ujawniono amfetaminę, z której można by przygotować kolejne prawie 140 porcji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty a teraz, za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat za kratkami. W sprawie cofniętego licznika toczy się odrębne postępowanie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Wzburzony

    I za co więzienie za biały proszek zlitujcie się

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również