Wiadomości z Świętochłowic

45-latek znęcał się nad swoją matką. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany

  • Dodano: 2021-02-01 08:15, aktualizacja: 2021-02-01 07:59

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali 45-latka, który znęcał się nad swoją matką. Mężczyzna nie tylko bił, szarpał i obrażał 73-latkę, ale także groził, że ją zabije.

Oprócz tego, zatrzymany groził jednej z sąsiadek.

Najbliższe trzy miesiące oprawca spędzi w areszcie

Gehenna 73-letniej kobiety rozgrywała się w domowym zaciszu. Jej oprawcą okazał się 45-letni syn. Zachowanie mężczyzny dalekie było od wdzięczności należnej matce za ofiarowaną pomoc i dach nad głową...


W minioną środę oficer dyżurny świętochłowickiej Policji odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w Śródmieściu. Na miejscu stróże prawa zastali roztrzęsioną, starszą kobietę oraz jej syna. Mundurowi szybko ustalili, że to mężczyzna jest prowodyrem awantur, w trakcie których ubliża matce. Światło dzienne ujrzał również fakt, że wyrodny syn od kilku lat bije swoją matkę, popycha ją oraz szarpie za ubrania i włosy. Agresor groził też pozbawieniem życia starszej kobiecie oraz sąsiadce. Policjanci zatrzymali 45-latka, który trafił do policyjnej celi. Wczoraj na wniosek Policji i prokuratury, chorzowski sąd aresztował świętochłowiczanina na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet 8 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.