Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

56 - latka ugodziła nożem swojego partnera. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

 • Dodano: 2019-05-28 09:15

Policjanci z komendy w Świętochłowicach zatrzymali 56-letnią mieszkankę miasta.

Kobieta ugodziła nożem swojego 53-letniego partnera. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i została tymczasowo aresztowana.

Kobiecie grozi dożywotni pobyt w więzieniu


W sobotnie popołudnie patrol świętochłowickiej prewencji został skierowany na interwencję, która dotyczyła ugodzonego nożem mężczyzny. Poszkodowany wzywał pomoc telefonicznie za pośrednictwem WCPR-u. Po przybyciu pod wskazany adres w jednym z mieszkań zlokalizowanych w dzielnicy Chropaczów policjanci znaleźli leżącego na łóżku mężczyznę. 53-latek dociskał zdjętą koszulką mocno krwawiącą ranę brzucha. Przed utratą przytomności zdążył powiedzieć stróżom prawa, że pchnęła go nożem jego partnerka, która następnie uciekła z mieszkania. Rannego zabrało pogotowie. Mężczyzna od razu po przybyciu do szpitala trafił na salę operacyjną.

Niebawem do mieszkania wróciła sprawczyni interwencji. Okazała się nią 56-letnia mieszkanka Świętochłowic. Kobieta początkowo kilkukrotnie zmieniała wersje zdarzenia, jednakże ostatecznie przyznała się do ataku na partnera. Sprawczyni zaatakowała podczas kłótni, do której doszło podczas wspólnej libacji alkoholowej. Kobieta została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie. W trakcie zdarzenia miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi jej dożywotni pobyt w więzieniu. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i tymczasowo aresztował kobietę na okres 3 miesięcy.

Zobacz także

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • krist

  coś ta pani nie wyrażnie wyglądała

 • Michał

  Chropaczów - stan umysłu

 • Mieszkaniec

  Świętochłowice to juz jedna wielka Fawela polecam skorzystać z komunikacji miejskiej jak np 201 kier. Bytom i zobaczyć jaki elektorat wchodzi w centrum jadac do Lipin i Chropaczowa normalnie można sie rzygać w swoją drogą nie rozumie rzadkich kontroli biletów mieli by żniwo.

 • Miesz

  Na jakiej ulicy w Chropie to było

 • Amiga

  Umnie w domach.

 • chropoców

  Czajora

 • Taka prawda

  Patologia

 • Hmm

  Kto w tej policji dodaje taką muzykę do takich nagrań? Już lepsza byłaby cisza. :D

 • ???

  a co za różnica

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.