Wiadomości z Świętochłowic

6 milionów złotych dla Świętochłowic na rozwój sportu!

  • Dodano: 2022-11-02 12:30

Miasto Świętochłowice otrzymało 6 milionów złotych w ramach programu „Sportowa Polska”, prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Środki zostaną przeznaczone na budowę hali sportowej i hali łukowej.

Kolejne inwestycje w mieście

Prezydent Daniel Beger podzielił się z mieszkańcami Świętochłowic wspaniałymi wieściami. Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru w ramach programu „Sportowa Polska” -  Świętochłowice otrzymały aż 6 milionów złotych. Środki te zostaną przeznaczone na budowę hali widowiskowo-sportowej oraz hali łukowej nad orlikiem na terenie OSiR Skałka. Daniel Beger ogłosił, że miasto może już rozpocząć przetarg na wyłonienie wykonawców obu inwestycji!

Sport to zdrowie

W ostatnich latach w Świętochłowicach bardzo inwestowano w obiekty sportowe, aby zachęcić mieszkańców do aktywnego wypoczynku. Jak wymienia Daniel Beger, w ciągu ostatnich 4 lat zainwestowano w budowę boisk pełnowymiarowego i małego, boiska do piłki ręcznej plażowej, modernizację toru żużlowego, skateparku, toru speedrowerowego, a także kortów tenisowych i lodowiska.  

Komentarze (2)    dodaj »

  • sąsiadka

    Co na to "społeczniczka" B.K ?

  • Patryk

    Bardzo poważne oskarżenie, jak tomówią wbrew pozorom w internecie nikt nie jest anonimowy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również