Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] Policja poszukuje starszego mieszkańca Świętochłowic!

  • Dodano: 2022-04-15 19:15, aktualizacja: 2022-04-17 10:43

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach prowadzi poszukiwania zaginionego Mieczysława Greli. 80-letni, schorowany mężczyzna dzisiaj (15 kwietnia) około 11.00 wyszedł z domu w dzielnicy Piaśniki i dotychczas nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt.


[AKTUALIZACJA]:

Mężczyzna został odnaleziony w Siemianowicach Śląskich. Jest cały i zdrowy, zaopiekowała się już nim rodzina. Policja dziękuje za pomoc w poszukiwaniach. 


Policja poszukuje starszego mieszkańca Świętochłowic

- Zaginiony Mieczysław Grela, urodzony w 1941 roku, wyszedł z domu dzisiaj około 11.00 i dotychczas nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Nie powrócił do miejsca zamieszkania. Senior jest osobą schorowaną, ma zaniki pamięci. Ostatni raz widziany był w dzielnicy Piaśniki w Świętochłowicach - czytamy na stronie KMP Świętochłowice.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu 47 85 44 266 bądź z najbliższą jednostką Policji, lub pod numerem telefonu 112.

  • Rysopis: wzrost około 165 centymetrów, sylwetka normalna, łysy na czubku głowy z siwymi włosami po bokach, oczy koloru brązowego, pełne uzębienie.
  • Znaki szczególne: nie posiada
  • W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego, spodnie koloru brązowego, buty koloru brązowego, na głowie miał czapkę z tzw. daszkiem.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Jan

    Bogu dzięki ,dużo zdrówka życzę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.