Wiadomości z Świętochłowic

Działania NURD - podsumowanie

  • Dodano: 2018-11-22 08:30, aktualizacja: 2018-11-22 08:40

Świętochłowicka drogówka kolejny raz brała udział w krajowych działaniach pod kryptonimem "NURD" – czyli Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego.

Ich celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg, w tym przede wszystkim pieszych. W działaniach wzięło udział łącznie 10 policjantów.

Kolejny raz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach wzięli udział w krajowych działaniach o kryptonimie "NURD", czyli Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego. Ich celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg takich jak piesi, czy rowerzyści. 10 policjantów zabezpieczało najbardziej zagrożone miejsca w Świętochłowicach. Ujawnili łącznie 36 wykroczeń, z czego 9 zostało popełnionych przez pieszych. Zatrzymano ponadto jednego kierującego, który prowadził samochód pod wpływem alkohol oraz jedną osobę, która poruszała się pojazdem bez wymaganych uprawnień. Policjanci obsłużyli w dzień działań 1 kolizję oraz 1 wypadek, na szczęście niegroźny dla jego uczestników.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Dreptacz

    A jak Ci piesi dali rade i nic nikomu się nie stało w naszym mieście wtedy jak dzielni policjanci z drogówki byli na l4??a teraz wrócili tylko po to by robić polowanie na pieszych..a piraci drogowi sobie szaleją..wystarczy popatrzyć na dts jak omijają tych co stoją na pasie na Bytom..ale po co..piesi są łatwiejszym celem i jeszcze się to nazywa ze dla ich dobra..w telewizji słychać ze co potrącenie to na pasach..ale to tez pewnie wina pieszych..

  • Mieszkaniec

    "wystarczy popatrzyć na dts jak omijają tych co stoją na pasie na Bytom."Cos o tobie [...]o społeczna:"Gdy wieczorne zgasną zorze, Zanim głowę do snu złożę,Modlitwę moją zanoszę Bogu Ojcu i Synowi:"Dopi*olcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, Tylko mu d[...]*cie proszę."Kto ja jestem? Polak małyMały, zawistny i podły.Jaki znak mój? Krwawe gały.Oto wznoszę swoje modłyDo Boga, Marii i Syna:"Zniszczcie tego skur*ynaMego brata, sąsiada,Tego wroga, tego gada.""Żeby mu okradli garaż,Żeby go zdradzała stara,Żeby mu spalili sklep,Żeby dostał cegłą w łeb,Żeby mu się córka z czarnymI w ogóle żeby miał marnie,Żeby miał AIDS-a i raka."Oto modlitwa Polaka"

  • Aldi

    Już niedługo yanosik dla pieszych i rowerzystów się przyda :D bo oni czasem są gorsi niż kierowcy :D

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.