Wiadomości z Świętochłowic

Edukacyjny "Projekt z ZUS"

  • Dodano: 2019-02-01 09:00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Chorzowie zaprasza nauczycieli uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych i uczniów trzecich klas gimnazjalnych do udziału w kolejnej edycji akcji edukacyjnej „Projekt z ZUS”.

Dlaczego warto wziąć udział w akcji „Projekt z ZUS”?

Podczas lekcji o ubezpieczeniach społecznych uczniowie mogą poznać zagadnienia związane z tym zagadnieniem, wykazać się kreatywnością, umiejętnością współpracy i zdobytą wiedzą przygotowując pracę zaliczeniową Projektu,  laureaci „Projektu z ZUS” mogą też liczyć na atrakcyjne nagrody!

Przy współpracy z metodykami ZUS przygotował materiały pomocne podczas przeprowadzenia lekcji na temat ubezpieczeń społecznych. Nauczyciele wyrażający chęć wzięcia udziału w projekcie, otrzymają gotowy pakiet materiałów w atrakcyjnej dla uczniów formie.

Jak dokonać zgłoszenia?

Zgłoszenia szkół prosimy kierować na adres: izabela.jakubek@zus.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 32 34 90 714, 501 696 397

Niezbędne informacje o „Projekcie z ZUS” dostępne są na stronie www.zus.pl/edukacja.

Projekt edukacyjny skierowany jest do uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych i uczniów trzecich klas gimnazjalnych. Warto zaznaczyć, że  liczba zainteresowanych uczniów tym projektem z roku na rok wzrasta. W roku szkolnym 2017/2018 w lekcji o ubezpieczeniach społecznych realizowanej w ramach „Projektu z ZUS” wzięło udział blisko 5,4 tys. uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski.

Projekt z ZUS - komiks

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również