Wiadomości z Świętochłowic

II Lipiński Dzień Sąsiada

  • Dodano: 2015-07-07 08:00, aktualizacja: 2015-12-07 09:52

Program Aktywności Lokalnej jednoczy i aktywizuje mieszkańców Lipin. W sobotę na boisku „Stare Orły” odbył się II Lipiński Dzień Sąsiada.- Program Aktywności Lokalnej jest adresowany do każdego mieszkańca Lipin. Dzień Sąsiada jest tylko jednym z wielu ciekawych wydarzeń. Przez cały rok organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży ich rodziców i seniorów. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Barlickiego 5 – mówi Monika Szpoczek – koordynator PAL.  

W pikniku zorganizowanym na łące za przedszkolem nr 7 uczestniczyło wielu mieszkańców. Wspólnymi siłami zorganizowali II Lipiński Dzień Sąsiada. Były występy młodych artystów, zawody sportowe i pokazy gimnastyczne.  Dużym powodzeniem cieszył się dmuchany zamek, a także możliwość pomalowania twarzy. Nie zabrakło też domowych wypieków i potraw z grilla.  

W czasie wakacji dzieci mogą wziąć udział w zajęciach Programu Aktywności Lokalnej:  w środy i piątki w godz. od 14.00 do 18.00. Natomiast we wtorki od godz. 16.00 rozpoczynają się spotkania Klubu Młodzieżowego „OKejka”.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.