Wiadomości z Świętochłowic

Jubileuszowe logo

 • Dodano: 2017-01-18 07:45, aktualizacja: 2017-01-18 08:06

Logo z okazji 70-lecia nadania praw miejskich, będące oficjalną identyfikacją graficzną Świętochłowic w 2017 roku. Autorką projektu jest Małgorzata Sławińska.


Przypomnijmy, że do konkursu zgłoszono łącznie 118 prac, które przesłano z całej Polski, m.in. z Warszawy, Gdyni, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Płocka czy Lublina. Komisja oceniając wszystkie propozycje najwięcej punktów przyznała projektowi autorstwa świętochłowiczanki Małgorzaty Sławińskiej. Ostateczną decyzję podjął prezydent miasta Dawid Kostempski. Zwyciężczyni w nagrodę otrzymała 3 tysiące złotych.


Zwycięski projekt logo będzie oficjalną identyfikacją graficzną naszego miasta w 2017 roku.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • wulc

  Ja tak nie w temacie ,ale wczoraj napisałem komentarz do artykułu, który dzisiaj zniknął razem z komentarzami!!!Pomijam tu fakt wywalenia gdzieś na enty plan jednego z najbardziej ostatnio gorących artykułów - po ilości komentarzy i dyskutantów, a dotyczącego uchwalenia budżetu!!!Domniemywam,że dociekliwe komentarze były sola na zadku kogoś a więc pod dywan- bo tak lepiej !!!Najlepiej dyskutować wzorem niektórych radnych w temacie ,że cieszymy się,że śmieciarze wywieźli śmieci, wodociągi dostarczyły wodę , a ulice są jako tako odśnieżone wobec zimowego kataklizmu!!!!

 • kReaktywny

  Można zaniemówić z wrażenia! Co za talent! Brawo komisja! 118 prac z całej Polski, ale o dziwo! wygrała świętochłowiczanka. Sztuką sztuką, ale podatki muszą zostać na miejscu :)

 • Ongi

  Nie było projektu z Bytomia to dali ochłap naszej dziewczynie

 • karol świerszcz

  takie logo kupuje sie za 2 dolce na stockowych portalach a w świonach płacą za to 3000 zł

 • jo

  Popatrz karol świerszcz jaki interes życia mogłeś zrobić!Wystarczyło kupić za 10 dolców (ca.40 zł) parę projektów i jednym z nich wygrać konkurs. Przebicie dużo lepsze niż na obligacjach miejskich.:)

 • Tiruriru

  Ten motylek to pewnie na cześć i pamięć Hajduk co nam taki piękny syf zostawiły w postaci Kaliny!

 • kameron

  Fajne logo, takie pozytywne :)

 • zawiedziony

  Wody w mieszkaniach komunalnych nie ma, rury popękane, toalety nie działają, ogólnie syf kiła i mogiła. Ale miłościwie nam panującemu Panu Prezydentowi logo w głowie. "Buta kroczy przed upadkiem", a wybory coraz bliżej...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.