Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Mobilna Akademia Młodych Orłów PZPN we wrześniu zawita do Świętochłowic

  • Dodano: 2019-06-25 09:00

Po wakacjach w Świętochłowicach pojawi się Mobilna Akademia Młodych Orłów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zajęcia z młodymi świętochłowiczankami poprowadzą trenerzy, którzy przemierzają Polskę w poszukiwaniu prawdziwych piłkarskich talentów.

Przedstawiciele PZPN będą szkolili zawodników z Akademii Piłkarskiej Tygryski Świętochłowice.

- Będzie to wspaniałe wydarzenie w Świętochłowicach, a nasze Tygryski już nie potrafią się doczekać wizyty trenerów. Jest to ogromna szansa dla naszych zawodniczek, które będą mogły się pokazać i być może dostaną powołania na obozy Akademii Młodych Orłów lub nawet do Kadr Województwa Śląskiego – napisali na facebookowym profilu przedstawiciele Akademii Piłkarskiej Tygryski Świętochłowice.

Przypomnijmy, że MAMO, czyli Mobilna Akademia Młodych Orłów to kolejny po popularnej i niezwykle udanej Akademii Młodych Orłów, program PZPN. Ma on na celu wyłonienie największych talentów w naszym kraju oraz edukowanie trenerów. Wytypowano 32 trenerów, którzy będą przemierzać kraj w poszukiwaniu nieoszlifowanych diamentów, które w przyszłości być może zasilą szeregi polskiej ekstraklasy. Przedstawiciele związku złożą 120 wizyt w każdym województwie, co daje 1920 wizyt w całej Polsce. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.