Wiadomości z Świętochłowic

Ostatnie w cyklu spotkanie z mieszkańcami

  • Dodano: 2022-05-24 10:15

Już 24 maja (wtorek) o godz. 17.30 odbędzie się ostatnie w wiosennym cyklu spotkanie prezydenta z mieszkańcami poszczególnych dzielnic.

Tym razem spotkanie dotyczyć będzie dzielnicy Zgoda. Odbędzie się ono w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Wiśniowej 9.

Ostatnie w cyklu spotkanie z mieszkańcami

Komentarze (3)    dodaj »

  • krist

    dobrze że momy takiego dobrego i mądrego prezydenta oby już nigdy takich jak poprzedników

  • Karlus ze Hugobergu

    i ci ło stawie coś godali? wjymy że tam ta plura luftujom i fest bulko i bulko,ale jak to poleci dali ani słowa.Respond iBeger my wos przed welunkym rozliczymy dejcie pozor!

  • Mieszkaniec

    Byłem, zobaczyłem, posłuchałem. Na początku frekwencja 17 osób w tym dwóch strażników miejskich dla begera 17 osób na takim spotkaniu to sukces, aha. Z tego co kojarzyłem najwięcej obecnych to mieszkańcy okolicy Wiśniowej i Nowej którzy byli najbardziej aktywni głównie nawiązując do korków w szczycie min na ul. Wiśniowej... pociesze was będzie tylko gorzej. Jak to wiadomo każdy patrzy tylko swojego nosa i czterech liter i nic i nikt po za nim nie interesuje. Po tym spotkaniu moje przemyślenia są następujące że przy najbliższych wyborach wygra... szczęściarz to nie będą wybory to będzie loteria go jeżeli mieszkańca interesuje tylko czubek własnego nosa a nie losy miasta to tak to będzie. Reasumując nie wiem co mają na celu takie spotkania ale uważam szkoda czasu i... PIENIĘDZY.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również