Wiadomości z Świętochłowic

Podziękowania dla dzielnicowych, którzy pomogli kobiecie i jej córce w trudnej sprawie

 • Dodano: 2021-07-20 06:00, aktualizacja: 2021-07-20 06:13

„Postawa obydwu Panów była godna naśladowania... zachowanie znacząco wpływa na ocieplenie wizerunku funkcjonariuszy policji...” Każde słowa i gesty podziękowania są miłe. Tym razem ich autorką jest świętochłowiczanka, a ich odbiorcą szef świętochłowickich mundurowych. W liście kobieta dziękuje dzielnicowym za prawidłowo przeprowadzoną interwencję, troskę i zaangażowanie w sprawę.

Do Komendy Miejskiej w Świętochłowicach  wpłynęły podziękowania dla dzielnicowych od jednej z mieszkanek naszego miasta. W liście znalazły się słowa uznania za pomoc w rozwiązaniu  problemów. W imieniu swoim i córki wyraziła wdzięczność mł. asp. Patrykowi Klekot oraz st. sierż. Dawidowi Lewickiemu za ich zaangażowanie i profesjonalizm podczas przeprowadzanej interwencji, o której jednak nie chciała pisać w liście. Postawa mundurowych zapewniła w mieszkankach poczucie bezpieczeństwa i zaufania do organów ścigania oraz zmotywowała do podjęcia decyzji zmierzających do poprawy sytuacji życiowej.

Policjanci na co dzień spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej starają się podchodzić indywidualnie, aby zrozumieć społeczeństwo. Jednym z ogniw łączących Policję ze społeczeństwem są dzielnicowi, którzy są swoistymi mediatorami w konfliktach społecznych. W tym przypadku świętochłowiccy dzielnicowi spisali się na medal.

Taka pochwała jest zawsze mobilizująca do dalszej, rzetelnej służby.

Komentarze (4)    dodaj »

 • sierżant maczeta

  To ja chciałem napisać list pochwalny dla ekspedientki z piekarni. Pani była uśmiechnięta, z chęcią pomogła wybrać mi najlepsze żymły, kere były smaczne i zaspokoiły moje potrzeby śniadaniowe. Oby codziennie takie ekspedientki dopierały pieczywo klientom, a świat stanie się bezpieczny i wspaniały.

 • Ziga

  Dobro robota robią to cieszy

 • maks

  Robiom to za co im płacom.

 • na marginesie

  Artykuł o niczym

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również