Wiadomości z Świętochłowic

Pojechali zatrzymać 25-latka, a mieszkanie w kajdankach opuścił jego brat

 • Dodano: 2020-09-10 08:00, aktualizacja: 2020-09-10 06:53

Mundurowi ze świętochłowickiej komendy pojechali do jednego z mieszkań, by zatrzymać 25-latka w związku z przymusowym doprowadzeniem na badanie.

Efektem ich wizyty było zatrzymanie jego 27-letniego brata. Okazało się bowiem, że ukrywał w mieszkaniu narkotyki. Zaskoczony mężczyzna nie spodziewał się, że tego dnia to on opuści mieszkanie w kajdankach.

Mieszkańcowi Świętochłowic grozi do 3 lat za kratami. Wkrótce o jego losie zadecyduje sąd

Do zdarzenia doszło wczoraj około 9.00. Mundurowi ze świętochłowickiej komendy pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie miał przebywać mężczyzna, wobec którego chorzowska prokuratura wydała postanowienie o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu na badania. Na miejscu stróże prawa nie zastali 25-latka, a jedynie jego brata. Jednak uwadze czujnych mundurowych nie umknął znajdujący się obok kanapy stolik, na którym leżały trzy woreczki z białą substancją proszkową. Jak się okazało, były to narkotyki, które ukrywał w mieszkaniu 27-latek. Podczas przeszukania policjanci znaleźli kolejny woreczek z substancją psychoaktywną i blisko 40 zwitków foli aluminiowej z suszem roślinnym. Stróże prawa zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do miejscowej komendy. Zaskoczony mężczyzna nie spodziewał się, że tego dnia to właśnie on opuści mieszkanie w kajdankach. Badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina, z której można wyprodukować blisko 40 porcji dilerskich, a z suszu roślinnego tyle samo dopalaczy. 27-latek usłyszał zarzut posiadania substancji niedozwolonych, do którego się przyznał. Teraz grozi mu do 3 lat za kratami. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Chudy 10

  Brawo wy

 • Iwona

  Tylko 3 lata??!!!

 • Zielony pies

  Fake ...hahhh karmicie tych ludzi takimi [...]stwami a oni to lykaja jak pelikany

 • Otto

  Ciekaw jestem, co to za przymusowe badania. Z NFZ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.