Wiadomości z Świętochłowic

Poloneza czas zacząć! Studniówki świętochłowickich szkół średnich

  • Dodano: 2022-02-01 16:15

W weekend uczniowie I LO im. J. Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi i II LO z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Reja w Świętochłowicach świętowali studniówki. Zabawy do rana tradycyjnie rozpoczęły się polonezem. 

- Trzeba przyznać, że nasza młodzież potrafi się rewelacyjnie bawić i relaksować! Jeśli w równie zaangażowany sposób podejdą do nauki na ostatnie 92 dni, o wyniki matur będę spokojny. Dziękuję za zaproszenie i sympatyczną zabawę! - napisał prezydent Daniel Beger

Studniówki świętochłowickich szkół średnich

Symboliczne sto dni przed maturą uczniowie I LO im. J. Kochanowskiego i II LO im. M. Reja, zorganizowali Studniówki. Zgodnie z tradycją, zatańczyli poloneza, podziękowali swoim nauczycielom, a później przez wiele godzin szaleli na parkiecie. Ten najważniejszy bal w życiu był dla nich wspaniałą okazją, żeby spędzić czas w gronie przyjaciół oraz rówieśników i dobrze się bawić.

Na parkietach królowały wykwintne kreacje, starannie ułożone fryzury oraz dopasowane garnitury uczniów, którzy wraz z wychowawcami, dyrekcją oraz nauczycielami, świętowali zbliżający się egzamin dojrzałości. Dla wielu uczniów to pierwszy taki bal w życiu. Nic dziwnego, że zwłaszcza dziewczyny chciały wyglądać na studniówce olśniewająco.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy połamania piór podczas egzaminów!


Źródło: Redakcja / FB Szkół

Komentarze (2)    dodaj »

  • maks

    A "elita" zaś na darmowy wyżerce.

  • déjà vu

    dajcie sobie lepiej z ta zabawa w czasie cowidu spokoj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również