Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Poszukiwany Łukasz Porwolik z Chorzowa zamordowany? Znaleziono spalone zwłoki!

 • Dodano: 2019-08-13 22:45

W lesie pod Opolem znaleziono zwęglone zwłoki. To ciało Łukasza Porwolika z Chorzowa, który zaginął 3 sierpnia – podał portal Patriot24.net. Policja na razie nie potwierdza, czy to ciało poszukiwanego mężczyzny.

Spalone zwłoki znalazł rolnik

Łukasz Porwolik zniknął po tym, jak sprzedał swój samochód za 70 tys. złotych. Ostatnio był widziany w Świętochłowicach w rejonie ul. Górnej. W jego poszukiwania włączył się detektyw Krzysztof Rutkowski. Wczoraj w okolicach Opola znaleziono spalone zwłoki – to zdaniem detektywa poszukiwany chorzowianin.

- Z informacji jakie posiadamy ciało Łukasza Porwolika zostało znalezione 12.08.2019 r. w okolicach Opola, a dokładnie w kompleksie leśnym pomiędzy Błotnicą Strzelecką a Płużnicą Wielką w powiecie strzeleckim. Zwłoki znalazł rolnik, który jechał traktorem drogą polną w rejonie ruin po Bakutilu, zakładzie produkującym mączkę kostną – czytamy na portalu Patriot24.net

Policja czeka na badania DNA

Policja na razie nie potwierdza czy znalezione zwłoki to poszukiwany Łukasz z Chorzowa. Śledczy będą to mogli potwierdzić dopiero po zakończonych badaniach DNA.

- Aktualnie policjanci prowadzą czynności identyfikujące zwłoki w celu pełnego potwierdzenia tożsamości ofiary. Z informacji jakie uzyskał Patriot24.net Łukasz Porwolik został zamordowany, a jego ciało zostało spalone. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znalezione ciało było tak zwęglone, że śledczy nie byli w stanie określić płci – podaje portal Patriot24.net

Wczoraj biuro detektywistyczne zorganizowało konferencję prasową, podczas której Krzysztof Rutkowski mówił, że zaginięcie Łukasza Porwolika może mieć charakter kryminalny.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • gang olsena

  To byly gangsterskie porachunki.

 • Podpis

  Porwolik kradl samochody I sam za samochod zginal.Karma do niego wrocila.Wniosek z tego jeden,ze warto jednak byc w zyciu uczciwym.

 • gość

  Ojciec Łukasza bedzie niezle placil temu panu z kwadratowa głową a nic konkretnego nie zrobil poza oznajmieniu ze bedzie sie chajtac

 • Wniosek

  Kara smierci dla mordercy.

 • pewnie

  Moze I tak powinno byc,ale to byly tylko mafijne,gangsterskie porachunki.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.