Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy wizerunek podejrzanych o kradzież mienia. Rozpoznajesz ich? Zadzwoń na policję

  • Dodano: 2021-05-05 06:00, aktualizacja: 2021-05-05 06:07

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawców kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 27 kwietnia 2021 roku w Świętochłowicach, przy ulicy Krasickiego. Mężczyźni, których wizerunki widoczne są na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz te osoby, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie włamania do mieszkania w Świętochłowicach, przy ul. Krasickiego z dnia 27 kwietnia br., gdzie łupem złodziei padł m.in.: sprzęt fotograficzny, laptopy, klaser ze starymi monetami z okresu dwudziestolecia między wojennego, złoto, w tym: złote pierścionki, obrączki, zawieszki, kolczyki oraz zegarki. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych osób.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Pierwszy sprawca ubrany w kurtkę koloru czarnego, spodnie szare typu jeans, buty sportowe z ukośnymi trzema paskami, kaszkiet koloru szarego na głowie.

Drugi sprawca, ubrany w spodnie dresowe koloru czarnego, buty koloru czarnego, kurtkę koloru czerwonego, czapkę z daszkiem koloru brązowego.

Trzeci sprawca ubrany w spodnie sportowe koloru czarnego, bluzę typu polar koloru szarego, paskę koloru szarego z lamówkę koloru czarnego.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość!

Komentarze (3)    dodaj »

  • Kwl

    Z dwudziestolecia między wojennego to ta kamera jest!!!!!

  • krist

    podobny do Dawida K .może to on?

  • jasiu

    przeca na tych fotach to cały Krist.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.