Wiadomości z Świętochłowic

Recydywista wpadł na "gorącym" uczynku, gdy próbował okraść fiński domek

 • Dodano: 2022-01-13 05:30, aktualizacja: 2022-01-13 05:43

Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie 44-letni świętochłowiczanin. Mężczyzna włamał się do jednego z budynków w Świętochłowicach i próbował ukraść elementy metalowe. Mundurowi schwytali sprawcę na gorącym uczynku.

Mężczyzna dopuścił się przestępstwa w warunkach tzw. recydywy, dlatego grozi mu teraz do 15 lat więzienia

Oficer dyżurny świętochłowickiej Policji odebrał zgłoszenie dotyczące osoby, próbującej włamać się do jednego z domków fińskich. Do dzielnicy Piaśniki pojechali policjanci z ogniwa interwencyjnego. Drzwi do budynku były zamknięte. Jak się później okazało, sprawca zamknął je za sobą od środka, licząc na to, że zmyli w ten sposób mundurowych, że wewnątrz nikogo nie ma. Jednak stróże prawa nie dali się zwieźć pozorom. Złapany na gorącym uczynku rabuś okazał się 44-letnim mieszkańcem miasta. Policjanci ustalili, że próbował ukraść znajdujące się w domku elementy metalowe. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi im do 15 lat więzienia, ponieważ czynu tego dopuścili się w warunkach recydywy.

ZOBACZ FILMIK

Komentarze (7)    dodaj »

 • Robertt

  Kondolencje dla Begera. Twoje "skarby architektury", świeżo wyremontowane tak brutalnie potraktowane. Co za znieczulica....

 • Pixi Dixi

  Proszę jak już przyciągają złodziei te wyremontowane "Fińskie" domki ! tak się starali i tak walczyli o te domki nasz pan przewodniczący wraz z swym kolegą Danielem a tu teraz cała robota na nic i po co było to remontować?

 • Miś

  Przecież Beger po remoncie pomalował elewację zlota farba DubajStyle

 • Ela

  A za morderstwo 12 lat!!! chore państwo!!!

 • smutek

  za kradzież elementów metalowych pustostanu 15 lat .Za kradzież miliardów brak winnych ,przeciągane śledztwa,immunitety itp Nie pochwalam złodziejstwa ale skala PORAŻA

 • Xyz

  To był on czy oni ?

 • krist

  ONE hahaha

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.