Wiadomości z Świętochłowic

Recydywista wpadł na "gorącym" uczynku, gdy próbował okraść fiński domek

 • Dodano: 2022-01-13 05:30, aktualizacja: 2022-01-13 05:43

Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie 44-letni świętochłowiczanin. Mężczyzna włamał się do jednego z budynków w Świętochłowicach i próbował ukraść elementy metalowe. Mundurowi schwytali sprawcę na gorącym uczynku.

Mężczyzna dopuścił się przestępstwa w warunkach tzw. recydywy, dlatego grozi mu teraz do 15 lat więzienia

Oficer dyżurny świętochłowickiej Policji odebrał zgłoszenie dotyczące osoby, próbującej włamać się do jednego z domków fińskich. Do dzielnicy Piaśniki pojechali policjanci z ogniwa interwencyjnego. Drzwi do budynku były zamknięte. Jak się później okazało, sprawca zamknął je za sobą od środka, licząc na to, że zmyli w ten sposób mundurowych, że wewnątrz nikogo nie ma. Jednak stróże prawa nie dali się zwieźć pozorom. Złapany na gorącym uczynku rabuś okazał się 44-letnim mieszkańcem miasta. Policjanci ustalili, że próbował ukraść znajdujące się w domku elementy metalowe. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi im do 15 lat więzienia, ponieważ czynu tego dopuścili się w warunkach recydywy.

ZOBACZ FILMIK

Komentarze (7)    dodaj »

 • Robertt

  Kondolencje dla Begera. Twoje "skarby architektury", świeżo wyremontowane tak brutalnie potraktowane. Co za znieczulica....

 • Pixi Dixi

  Proszę jak już przyciągają złodziei te wyremontowane "Fińskie" domki ! tak się starali i tak walczyli o te domki nasz pan przewodniczący wraz z swym kolegą Danielem a tu teraz cała robota na nic i po co było to remontować?

 • Miś

  Przecież Beger po remoncie pomalował elewację zlota farba DubajStyle

 • Ela

  A za morderstwo 12 lat!!! chore państwo!!!

 • smutek

  za kradzież elementów metalowych pustostanu 15 lat .Za kradzież miliardów brak winnych ,przeciągane śledztwa,immunitety itp Nie pochwalam złodziejstwa ale skala PORAŻA

 • Xyz

  To był on czy oni ?

 • krist

  ONE hahaha

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również