Wiadomości z Świętochłowic

Wpadł z narkotykami podczas zatrzymania w sprawie gróźb karalnych

  • Dodano: 2022-01-12 06:15, aktualizacja: 2022-01-12 06:28

Zarzut gróźb karalnych kierowanych pod adresem swojej byłej partnerki usłyszał wczoraj 28-letni mieszkaniec miasta.

Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków, które ujawnili policjanci w jego mieszkaniu w trakcie zatrzymania świętochłowiczanina. Decyzją prokuratora został on objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Grozi mu 3 lata więzienia

Do świętochłowickiej Policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych. Z ustaleń stróżów prawa wynika, że 28-letni mieszkaniec miasta, pomimo rozstania z partnerką nachodzi ją, grozi pozbawieniem życia oraz pobiciem. Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi kryminalni. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania agresora. W trakcie wykonywanych czynności zauważyli leżący na stole woreczek foliowy z białym proszkiem, który okazał się własnością świętochłowiczanina. 28-latek został zatrzymany i trafiła do policyjnej celi. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu wczoraj zarzutów: posiadania narkotyków oraz kierowania gróźb karalnych pod adresem byłej konkubiny. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Grozi mu do 3 lat więzienia.

ZOBACZ FILMIK

Komentarze (1)    dodaj »

  • Troska

    małe miasto a tyle narkotyków ! No i ci faceci nie mogący się pogodzić z odejściem partnerki .Panowie gdzie wasz honor ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również