Wiadomości z Świętochłowic

Rodzinny Bieg Rekreacyjny Przeciwko Przemocy w Świętochłowicach. Sprawdź harmonogram!

  • Dodano: 2023-10-02 13:15

"Siła nie musi oznaczać przemocy. Żeby być wojownikiem, nie musisz kierować się prawem pięści..." (Becca Fitzpatrick) – za to możesz wszystkim udowodnić, że jesteś silny i pobiec w Rodzinnym Biegu Rekreacyjnym Przeciwko Przemocy 8 października.

Rodzinny Bieg Rekreacyjny Przeciwko Przemocy

Bieg odbywa się w ramach III Miejskiego Tygodnia Przeciwko Przemocy i został objęty patronatem honorowym Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania Anny Schmidt i Prezydenta Miasta Świętochłowice Daniela Begera. Ideą biegu jest zmotywowanie mieszkańców miasta Świętochłowice oraz innych miast ościennych do prezentowania zachowań pożądanych oraz osobistej odpowiedzialności za reakcję wobec przejawów przemocy.

Bieg odbędzie się na terenie miasta Świętochłowice, a jego trasa została wyznaczona wokół akwenu wodnego OSIR „Skałka” przy Alei Parkowej. Trasa liczy ok. 1 km. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych biegaczy oraz fanów sportu Nordic Walking do zapisów na wydarzenie. Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać pod adresem e-mailowym: 3mt@sow-swietochlowice.pl lub w dniu biegu od godziny 9:00 do 9:45. Limit miejsc: 150.

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny.

Na uczestników biegu na mecie będą czekały upominki oraz medale. Po biegu trzy najliczniejsze zgłoszone do biegu drużyny otrzymają trzy nagrody w postaci voucherów na sesje zdjęciowe.

Harmonogram biegu w Świętochłowicach

  • 9:00 – 9:45 Zapisy na bieg i Nordic Walking
  • 9:50 – 9:55 Rozgrzewka
  • 10:00 Start biegu
  • 10:05 Start Nordic Walking
  • Wręczanie medali na linii mety od 10:10 – 10:20
  • 10:30 Podsumowanie biegu i przekazanie ufundowanych nagród
  • 10:45 Podziękowania i zakończenie biegu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również