Wiadomości z Świętochłowic

Rozmawiali o bezpieczeństwie w Lipinach i Chropaczowie

 • Dodano: 2019-12-16 08:45, aktualizacja: 2019-12-16 08:57

W Centrum Kultury Śląskiej w Lipinach odbyło się spotkanie służb mundurowych z mieszkańcami dzielnicy Lipiny i Chropaczów w temacie bezpieczeństwa i problemów z pseudokibicami.

W debacie uczestniczyli przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, MPGL oraz władze miasta z prezydentem Danielem Begerem na czele.

Głównym tematem rozmów z świętochłowiczanami było zwiększenie bezpieczeństwa w mieście

W Lipinach oraz Chropaczowie zostanie rozszerzony monitoring poprzez instalację nowych kamer. To kolejny krok, po zwiększeniu liczby patroli, do poprawy bezpieczeństwa w tych rejonach. Policjanci podczas spotkania zachęcali do zgłaszania (także anonimowo) wszystkich problemów natychmiastowo na Policję pod nr tel. 997.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Endriu

  Mafia ktora sprzatnela Bola szaleje wyroki smierci wykonuje. A Ci inteligenci z IQ 60 gadaja o pseudokibicach. Nie wiem jakim trzeba byc idiota zeby tej mundurowej szumowinie ufac. Zreszta widac oo frekwencji na sali ilu ludzi przyszlo na spotkanie.

 • H.

  Tych przy stole prezydialnym wiecej niż mieszkancow

 • Mieszkaniec

  Kamera przydała by się również na Piasnikach na skrzyżowaniu ulic Powstańców i Korfantego. Dużo dzieci i osób starszych przechodzi tam przez pasy, samochody często przekraczają tam dozwolona prędkość. Notowane tam były nieraz akty wandalizmu - malowanie ścian elewacji bloków, poczty, wybijanie szyb sklepów. Do tego dwa bary.

 • zbulwersowany sytuacją

  Porozmawiajmy o bezpieczeństwie? Co to ma być jakieś jaja! A kto zastrasza mieszkańca pana Adriana,kto prawie dziennie hejtuje go z góry na dół gdzie tylko się da,kto demoluje mu drzwi wejściowe do mieszkania itd. Co to ma być,grupa przestępcza bawiąca się w mafię? Gdzie jest Policja i co robi w tej sprawie! Chyba nadchodzi odpowiednia chwila aby powiadomić odpowiednie służby z poza miasta.

 • zniesmaczony

  zadzwoń na 112

 • SS

  Dokładnie tam szybciej sprawą się zajmą nawet od ABW.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również