Wiadomości z Świętochłowic

Skrzynka Stop Agresji Drogowej działa

  • Dodano: 2018-08-31 09:15

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach działa specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej. Pod adres mailowy stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl można przesyłać filmy z przejawami agresji ze strony zbyt krewkich uczestników ruchu drogowego.

Reakcją śląskiej policji na opublikowany w internecie film, na którym widać atak kierowcy pojazdu marki BMW na innego kierującego, było uruchomienie specjalnej skrzynki poczty elektronicznej. Na adres: stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl można przesyłać sygnały o podobnych zdarzeniach. Policjanci ze śląskiej drogówki przeanalizują nadesłane materiały pod kątem pociągnięcia sprawców zachowań agresywnych do odpowiedzialności. Aby ograniczyć przemoc i agresję ze strony kierowców, którzy nie potrafią kontrolować swoich reakcji i zachowań, policjanci będą sięgali po różnego rodzaju środki. Mogą to być sankcje z zakresu prawa karnego, ale również konsekwencje administracyjne - nałożenie punktów karnych oraz skierowanie sprawcy na badania psychologiczne, mające na celu stwierdzenie, czy ma on predyspozycje do posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu  - POWIADOM POLICJĘ!

stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl

Komentarze (3)    dodaj »

  • łysy

    Prosze bardzo dokładnie przyjrzeć się limuzynie urzędowej z świon, warto przejrzeć miejski monitoring

  • rys

    Donosicielstwa nie można wyplenić. To się ma w genach i przechodzi z pokolenia na pokolenie. Dla mnie to zwyczajna patologia.

  • Dolphin

    Pojawiła się w skrzynkach pocztowych nowa niby darmowa gadzinówka. A tam przeczytamy o tym jak Trump. Wygrał wybory w USA dzięki fake newsom. Jak fajnie mieć nowe, bezsensowne przystanki autobusowe, jakie fajne chodniki. No poprostu propaganda PZPR o ktorą tak chętnie oskarżają PiS i TVP. Typowe lewe zboczenie. Jak to wykorzenić z naszego upadłego miasta? Jak wygnać ten sprzedany, dojny klan trutni? Może wybory? Sprzedawajcie te swoje gazety po 50 groszy a nie zejdzie wam ani jeden egzemplarz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również