Wiadomości z Świętochłowic

Spotkania prezydenta z mieszkańcami

 • Dodano: 2019-01-08 07:15, aktualizacja: 2019-01-20 11:17

Wraz z początkiem 2019 roku mieszkańcy Świętochłowic będą mieli okazję do spotkania i porozmawiania z nowymi władzami o rzeczach ważnych dla miasta. Już 8 stycznia w dzielnicach ruszają spotkania z prezydentem Danielem Begerem, wiceprezydentami oraz przedstawicielami kluczowych wydziałów Urzędu Miejskiego

Koniec ubiegłego roku był dla Świętochłowic czasem zmian. W wyborach samorządowych mieszkańcy miasta powierzyli misję kierowania Świętochłowicami Danielowi Begerowi. Po pierwszych kilku tygodniach urzędowania i zapoznawaniu się z kondycją miasta, prezydent zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkania, podczas których będzie można nie tylko poznać go bliżej, ale także w przyjaznej atmosferze porozmawiać o wizji rozwoju Świętochłowic i inwestycjach, które zostaną przeprowadzone w najbliższym czasie,

Spotkania będą także doskonałą okazją do zadania nurtujących świętochłowiczan pytań, rozmowy o problemach mieszkańców i możliwych sposobach ich rozwiązywania. Wraz z prezydentem w spotkaniach uczestniczyć będą także wiceprezydenci oraz przedstawiciele wydziałów Urzędu Miejskiego.

Przyjdź i porozmawiaj o Świętochłowicach!

Szczegółowy harmonogram na poniższym plakacie.

Spotkania prezydenta z mieszkańcami

Komentarze (180)    dodaj »

 • Zawiedziona

  Nowy Prezydent a u boku stara ekipa, niczego dobrego to nie wróży, ci którzy utopili by pana w łyżce wody robią z panem fotki.

 • mieszkanka

  nie mogę zrozumieć mieszkańców Świętochłowic za pogardę byłego prezydenta przez jego dwie kadencje było wszystko cacy każdy się pchał aby zrobić sobie zdjęcie szczerząc ząbki z fałszywym uśmiechem zajadano się pączkami pchali się na spodkania z okazji świąt bożego narodzenia oraz śniadań wielkanocnych a teraz wbijacie mu nóż w plecy to co zrobił dla miasta nigdy już nie zrobi tego nowy prezydent narzekacie ile zostawił po sobie długów a ile zastał po poprzednikach.

 • Kisiel

  Prezydencie Beger zawiódł pan, gdzie te zmiany, rozliczenia ?

 • E=mc2

  I pluć będą nadal... Pan Beger Ci pomoże... - kupi Ci parasol albo przygarnie pod swój z za niego wszystko jest Ok.... tylko żeby się nieokazało , że niebd miał nic do gadania i 5 lat będziemy mieć tylko pisanie przyjaznego nowego roku, przyjaznych świat, przyjaznego dnia, przyjaznej współpracy itp itd. DECYZYJNOŚĆ! Rozliczyć, upublicznić , zacząć z „kopyta” od nowa- No chyba, że brak zielonego pojęcia to dać se spokój.

 • wyborca

  Beger jest sto razy lepszy niż poprzedni

 • Xyz

  W robieniu ludzi za ciu...

 • Zawiedziony

  Wczoraj Delfin napluł nam w twarz. Z panią od żużla i innymi "bawią" się w najlepsze.Prezydencie dalej czekamy na zmiany, czas ucieka

 • mieszkaniec

  Do roboty!! Spotkania przy kawie po pracy.

 • E=mc2

  Panie Beger... zrobi Pan wreszcie porządek z kolesiostwem w podległych instytucjach?? Czy nie widzi Pan problemu?? Wake up Mr. President!

 • wiola

  ....ciekawe kto z was co tu tak sie plujecie głosowało na delfina- jak zapytasz to nikt..ciekawe skąd nazbierał tyle głosów.....POdziękujcie sobie i jemu za zadłużenie Świon...i POwstrzymajcie jadaczki POwskie swnie

 • zefel

  A wiesz że Beger też jest z PO chociaż kampanię wyborczą prowadził w stylu PIS-owskim.

 • pytacz

  Beger nie potrafi zarządząć miastem.Wszędzie opowiada,że Świętochłowice są najbardziej zadłużonym miastem w Polsce,a okazuje się że według Ministerstwa Finansów na 2478 miast w Polsce Świony plasują się pod względem zadłużenia na 305 miejscu.Hipokryzja Panie Beger hipokryzja!

 • Rachmistrz

  W Polsce jest 948 miast, z tego 66 na prawach powiatu. Podałeś liczbę wszystkich gmin w Polsce. Kostempski umiał zarządzać. Właśnie uchylono przygotowana przez niego wieloletnią prognozę finansową..Cyt. Stwierdza się nieważność uchwały Nr V/27/18 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 31 grudnia 2018 r. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Świętochłowice na lata 2019 - 2037 z powodu istotnego naruszenia art. 226 ust. 1 w związku z art. 226 ust. 2a ustawy z 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2077 z późn. zm.), wobec braku spełnienia ustawowego wymogu realistyczności wieloletniej prognozy finansowej oraz braku objaśnień przyjętych wartości..

 • ...ani za ani przeciw DB.

  Pytaczu. Zapomniałeś dodać ...jest jednym z najbardziej zadłużonych miast na prawach powiatu!

 • cogito

  W tym przypadku to, że jesteśmy jednocześnie powiatem nie ma znaczenia.

 • czytelnik

  ma znaczenie bo jesteśmy najbiedniejszym miastem na prawach powiatu w Polsce

 • cogito

  To może zrezygnujmy z bycia powiatem, i wtedy będziemy najbogatszym (albo prawie najbogatszym) miastem, które nie jest powiatem. Wtedy będzie można chodzić z dumą. O to mi chodzi.

 • .............

  wtedy będziemy dalej jednym z najbiedniejszych miast w PL a nawet biedniejszym

 • Mieszkaniec

  Czy na spotkaniu w centrum czy ja dobrze zauważyłem punkt budowy placu zabaw?Place zabaw za które mial wytykane Kostempski.Nie złe.Cynizm w najlepszym wydaniu.

 • wiola

  na tak place delfina za 900 tys skwerki 40m2 za 300 tyś brawo ty i całe PO

12345

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również