Wiadomości z Świętochłowic

Stowarzyszenie "Razem dla Świętochłowic" zaprasza dzieci na bezpłatną wycieczkę

  • Dodano: 2023-07-19 12:45

Świetna wiadomość dla najmłodszych mieszkańców Świętochłowic. Stowarzyszenie „Razem dla Świętochłowic” organizuje całodniową, bezpłatną wycieczkę dla dzieci w Beskid Śląski.

Wiele atrakcji dla najmłodszych

Wakacje to idealny moment na aktywne spędzanie czasu razem z dziećmi. Wobec tego Stowarzyszenie „Razem dla Świętochłowic” wychodzi z inicjatywą i zaprasza wszystkie dzieci z okazji wakacji na całodniową wycieczkę.

- Dzieci są dla RdŚ najważniejsze. Tylko w tym roku już blisko 200 dzieci zabraliśmy do kina. Organizujemy zajęcia plastyczne w biurze Stowarzyszenia. Zorganizowaliśmy "Malowanie Lipin". Teraz wycieczka... i będzie więcej – komentuje Dariusz Jurczyk

Jak zapisać swoje dziecko?

Wycieczka odbędzie się 2 sierpnia. Najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji: przejazd kolejką linową na Szyndzielnię, wieżę widokowo-krajoznawczą, tor saneczkowy na Dębowcu, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Cała wycieczka została zorganizowana dzięki Fundacji Łatka. Zgłoszenia przyjmuje koordynator całej akcji – Dariusz Jurczyk.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Krystyna

    Trzeba przyznać, że w tym roku RDŚ robi naprawdę dużo rzeczy. Wiem, że zbliżają się wybory, ale tak właśnie powinno działać stowarzyszenie, a nie ograniczać się do rady miasta.

  • Wychowawca

    Ciekawa oferta dla milusińskich jednak brak informacji Stowarzyszenia kto zapewnia opiekę dzieciom podczas wycieczki. Na stronie Fundacji również nie ma żadnych informacji na ten temat. Bezpieczeństwo dzieci i właściwa opieka nad nimi to w dzisiejszych czasach priorytet. Ważne,aby o tym pamiętali rodzice zapisując dzieci na takie imprezy.

  • autochtōn

    Proszę wytłumaczyć, co jest szczególnego "w obecnych czasach", że trzeba wszystko kontrolować? Chyba tylko nadmierny naplyw Polaków na nie swoje ziemie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również