Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowicki policjant w pożarze stracił dobytek życia. Potrzebna jest pomoc

 • Dodano: 2019-10-08 09:15

Nic nie zapowiadało tej tragedii. Pożar w domu policjanta ze świętochłowickiego garnizonu policji, wybuchł rano w piątek 4 października 2019 roku.

W płomieniach stanął cały dom. Na szczęście nikt nie ucierpiał

Żywioł doszczętnie strawił dorobek życia i oszczędności, a 4-osobowa rodzina została bez najpotrzebniejszych rzeczy codziennego użytku. Potrzebują naszej pomocy.

Dom nie nadaje się do zamieszkania, a jego remont jest wydatkiem ponad możliwości finansowe rodziny. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Tomka i jego bliskich w powrocie do normalnego życia. Liczy się każda forma wsparcia. Rodzina Tomka nie zamierza się poddać. Chcą odbudować swój dom, dlatego zorganizowali zbiórkę finansową, do której zamieszczamy link: https://zrzutka.pl/nugcec.

Świętochłowicka policja liczy na wsparcie swojego kolegi, który niosąc na co dzień pomoc innym, teraz sam jej potrzebuje.

Komentarze (14)    dodaj komentarz »

 • Kierowca eu

  Co do drogówki na Świonach pełny szacun dla hejtu.W calej europie nie widzialem ,zeby policjant sprawdzal homologację zarówek, a twingo 1 na ledach we francji ,czy jakies inne stare auto to prawie standard..Ale kij tym ,chłopu się chata spaliła,policjant tez człowiek,ktory ma rodzinę ,ma dzieci,Jak nie żal policjanta ,to chociaż tych dzieci powinno byc żal,ale ludziom tego tlumaczyć nie trzeba.Ze zwierzetami bywa trudniej niestety.

 • vhjvjbono

  Przykra sprawa, tak stracić wszystko.

 • Loleha

  Miasto powinno pomóc policjantowi

 • KJ

  Miejce serce pomozcie

 • gość

  Zawsze można sprzedać dom, nawet spalony i zamieszkać w mieszkaniu, powinno wystarczyć na familok.Codziennie ktoś traci w Polsce wszystko w pożarze, takie życie, mam codziennie komuś przelew robić?

 • Anna

  a może bedzie potrzebna tez pomoc rzeczowa np koce pościel ubrania zabawki jakieś szkło porcelana

 • ed

  tylko kasa ...

 • Jaro

  Po[...] jesteście niech was to samo spotka...

 • gość

  nie miał ubezpieczonego budynku i mienia? hmm. smuteczek.

 • Tj

  Bardzo dużo, wręcz większość domów nie jest ubezpieczona tak samo jak kilkuletnie samochody (AC)marki premium a w szczególności te które są najczęściej kradzione.Głupich nie sieją.

 • Rowerzystą.

  Trochę złośliwej ironi:Niech koledzy z drogówki zrobią to co potrafią najlepiej ukryją się w krzakach na ograniczeniu do 40km/h np przy rondzie na Zgodzie to potrzebne środki zbiorą w jeden dzień.

 • Lamka

  Trzeba naprawdę być ułomnym żeby takie głupoty pisać

 • Rowerzystą.

  Czekałem na taki czy podobny wpis bo czego się spodziewać jeśli edukacja jest na poziomie puszki piwa bo jak inaczej kogoś ocenić jeśli nie rozumie synonimu słowa:IRONIA.Jedyne co się zgodzę to że ułomna jest Świętochłowicka policjja drogowa polująca gdzieniegdzie w miejscach gdzie występuje minimalne ograniczenie prędkości które przeważnie w Świętochłowicach postawione jest bez logicznego uzasadniona jak właśnie na ul.Wojska Polskiego przed rondem na którym czają się policjanci niczym hieny przed padliną.

 • Panda

  Przykro pisać...Poziom edukacji policjantów, też akademicki nie jest!Swojego czasu, Panowie jeszcze mili - cjanci, maturę w I LO robili. Obecnie poli - cjanci wiedzą nie grzeszą, KK jest im obcy, przepisy ruchu drogowego - to dla nich czarna magia. Ale jedna rzecz dobrze robią... na każde skinienie pryncypałów z PiS, lecą merdając ogonkami :(Przykre to, Panie Policjancie, że spłonął Pana dobytek... każdego dnia ludzi spotyka taka tragedia i nikt się tym nie interesuje... grono policyjne też nie robi dla nich zrzutek. Ubezpieczenie zwróci pieniądze, macie także w policji fundusze socjalne, tam się kierować.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.