Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Ukrywał się przed organami ścigania. Został zatrzymany z narkotykami

 • Dodano: 2018-12-17 08:30, aktualizacja: 2018-12-17 08:44

Kryminalni ze świętochłowickiej policji zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł dzięki spostrzegawczości śledczych, którzy podczas wykonywania innych zadań dostrzegli poszukiwanego 27-latka na jednej z klatek schodowych. Na jego niekorzyść policjanci ujawnili przy nim marihuanę. Teraz spędzi za kratkami 2,5 roku, a dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

27-letni mieszkaniec Świętochłowic nie mógł przewidzieć, że przechodząc przez jedną z klatek schodowych, natknie się akurat na policjantów. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł dzięki spostrzegawczości śledczych, którzy wykonując inne zadania, rozpoznali poszukiwanego za którym zostały wydane dwa sądowe nakazy doprowadzenia do aresztu.

Teraz spędzi 2,5 roku za kratkami, jednak to nie koniec jego problemów. Kryminalni znaleźli przy nim marihuanę, co może znacznie wpłynąć na wydłużenie jego pobytu w zakładzie karnym.

Komentarze (11)    dodaj komentarz »

 • Brak słów

  O znowu emeryt, stróż itp. Hahaha dużo masz czasu na cieciowaniu....

 • Stróż obibok

  Jak ja pisze to podpis jest taki jak powinien być.. wiec nie doszukuj się czegoś u kogoś..i proszę Cię brak słów czy jak Ci tam Franc czy Filip..przestań pisac te niedorzeczności bo przynosisz tylko wstyd tej jednostce..jak przeszedłeś te testy..wstyd..

 • Tekla

  Już wcześniej ludzie Ci sugerowali , żebyś nauczył się korzystać z komputera. Czasami użyj słownika i nie udawaj , że klawiatura pisze sama za Ciebie. Twoje teksty są głupie i infantylne.

 • Stróż obibok

  Nie chodzi o treść pajęczaku o skromnym intelekcie tylko o to że Brak Słów twierdził ze to ja pisałem komentarz..wiec mu wyjaśniłem..jesli masz problem ze zrozumieniem tekstu to poproś o interpretacje innego pająka..

 • Tekla

  Przestań obrażać ludzi bucu. Udaj się w końcu na tą terapię. Wszyscy wiedzą, że te idiotyzmy Ty piszesz.

 • lol

  Na głupotę nie ma lekarstwa, może jednak podejmiesz jakąś terapię. Spróbuj dla własnego dobra,

 • Filip

  Filipem gęby sobie nie wycieraj obiboku . Widzisz tu gdzieś mój wpis ? ...teraz już jest

 • Gęba od stróża

  A już myślałem ze się wreszcie zabrałeś do roboty Filipie i darowałeś nam te swoje mądrości na poziomie Kubusia Puchatka..ale widzę ze nic się nie zmieniło..nadal coś bredzisz jak byś faktycznie wyskoczył jak Filip z konopi..

 • Filip

  Choroba postępuje u Ciebie w szybkim tempie

 • Odp do brak słów

  Brak słów to dotyczy twoich komentarzy na poziomie intelektualnym upośledzonej biedronki co wszędzie widzi spiski ..lecz się albo weź za robotę leniu..

 • Roman

  No co za bandzior? Nie dość że poszukiwany to jeszcze sobie pewnie marichuanę wstrzykiwał. Dożywocie się takiemu należy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.