Wiadomości z Świętochłowic

Urząd Miasta sprzedaje służbowego Volkswagena Passata

 • Dodano: 2018-12-05 09:15

Urząd Miejski ogłasza sprzedaż  używanego samochodu służbowego marki Volkswagen, model Passat B8 4 MOTION 2.0 TSI, wersja Highline DSG.

Cena wywoławcza  139 tys. zł. Samochód będzie można obejrzeć 11 grudnia w godz. 9.00 do 15.00 w siedzibie sprzedającego przy ul. Katowickiej 54 w Świętochłowicach (telefon kontaktowy 607-440-485).

Przetarg odbędzie się 14 grudnia o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim przy ul. Katowickiej 54 w Świętochłowicach (sala kominkowa I piętro). W przypadku złożenia ofert o takiej samej cenie zainteresowani wezmą udział w aukcji. Przystępujący do przetargu zobowiązani są wnieść wadium w wysokości 13.900 zł przed upływem terminu składania ofert tj. do dnia 14 grudnia do godz. 12.00. 

SZCZEGÓŁY

Komentarze (106)    dodaj »

 • Tj

  A co z nowiutkimi volvo na smieciarkach,tez na sprzedaz wymieniając na star'a czy jelcza?

 • Dino

  Piszecie i piszecie a nic nie wiecie to wyjaśniam że urząd ma dwa samochody i pan Berger na pewno będzie jeździł tym drugim czyli Reno Megan które delfin kupił po cichu żeby mieszkańcy się nie oburzali tak robił ich w bambuko ale nie rozumiem jak delfin przez swoją fanaberię kupił drugi sobie samochód drugi samochód to jakoś nie było takich sprzeciwów.Jestem ciekawy co za ludzie to piszą czyżby poddani byłego dyktatora delfina żałosne.

 • gość

  dzisiaj pod urzędem stało bordowe tico..... tylko czemu w drogim metaliku i z radiem?

 • vik

  na remonty kamienic powinni wyłożyć pieniądze właściciele z pobieranych opłat za wynajem lokali /mieszkalnych czy użytkowych/wspólnoty mieszkaniowe pozaciągały kredyty na remonty i jakoś spłacają i kredyty i bieżące opłaty a tu na forum często pojawia się temat remontów kamienic z kasy miasta...

 • ech

  Decyzja bardzo dobra. Ogólnie to długa droga do naprawy Świętochłowic.

 • Realista optymista

  Jak widać NASZE, tak zadłużone miasto stać na takie gesty,jak sprzedaż już zakupionego prezdentowozu,ze stratą około 50 procent.BRAWO panie Wójcie BEGER.Mleko się wylało i teraz trzeba z niego korzystać.Bardzo inteligentna decyzja.No ,ale jak się nie potrafi zarządzać,to trzeba się podpierać praktykami populistycznymi i mało rózgarnięta część elektoratu będzie klaskać i sławic pod niebiosa.Mam nadzieje ,że fińskie domki skoro zostają ,to powstanie wspólnota i będą się sentymentalnie sami sponsorować i nie obciążą budżetu miasta dodatkowymi kosztami????????????

 • marzyciel

  hehe zapewne z czasem jeszcze zyska na wartości i wtedy się sprzeda....

 • Ariana

  W pełni się zgadzam

 • Wiktor Żmuda

  Zwariował Pan. Jeżeli coś się obiecuje to słowa trzeba dotrzymać. Nowy prezydent to zapowiedział i to robi. Patrząc na Pana post to pewnie jest Pan zameldowany w Świonach a mieszka w Katowicach. Ja kibicuję nowemu prezydentowi i nie uważam się za mało rozgarniętego i nie podoba mi sie Pańska wypowiedz ... skoro pisze Pan takie zdania to proszę się przedstawić.

 • #nieprzyjazni

  Zapowiedział także jako punkt swojej kampanii, że koniec z kolesiostwem i obniżenie pensji a przez dwa miesiące zatrudnił już wielu znajomych bez konkursów, ogłoszeń itp. a o pensjach wypowiedziała się już pani radna Agnieszka że należy mu się jak psu buda. Dalej :) oszczędności: ozdoby świąteczne, teatr - jest już 2 zastępców, stworzył dla Szaleckiego stanowisko w MPGL a już słychać że pan subiektywny Adik z #wyboryadika ma być doradcą więcej już nie chce mi się pisać :(

 • leopold

  Ja tak ad vocem :KULAWY I ŚLEPY Niósł ślepy kulawego, dobrze im się działo;Ale że to ślepemu nieznośne się zdało,Iż musiał zawżdy słuchać, co kulawy prawi,Wziął kij w rękę: "Ten - rzecze - z szwanku nos wybawi".Idą; a wtem kulawy krzyknie: "Umknij w lewo!"Ślepy wprost i, choć z kijem, uderzył łbem w drzewo.Idą dalej; kulawy przestrzega od wody -Ślepy w bród: sakwy zmaczał, nie wyszli bez szkody*Na koniec, przestrzeżony, gdy nie mijał dołu,I ślepy, i kulawy zginęli pospołu.I ten winien, co kijem bezpieczeństwo mierzył,J ten, co bezpieczeństwa głupiemu powierzył.Obsadę ról pozostawiam łaskawej życzliwości tu piszących!!!

 • antyPO

  Jeśli to ma być samokrytyka, to sądzę, że dalece przedwczesna. Jednak, gdyby Daniel Beger nie sprawdził się w roli prezydenta, to co najmniej w jednej z ról, a może w jakiś sensie i w obu należałoby obsadzić "leopolda" i "antyPO". Przecież obaj należymy do "weteranów":-), od bardzo dawna krytykowaliśmy ex-Prezydenta (i uważam, że mieliśmy za co), a jestem też pewien, że i nasza "pisanina" i nasze przekonywanie przyjaciół, znajomych, krewnych w realu, w jakimś stopniu przyczyniło się do zwycięstwa Daniela Begera. Przecież się tego nie wyprzemy:-) Zresztą ani ja, ani zapewne i Ty, nie mamy takiego zamiaru. Wybraliśmy, uważam, że bardzo słusznie "Człowieka Nieznanego", a podziękowaliśmy "Człowiekowi, którego poznaliśmy, aż za dobrze". Czy zamiast marnej podróby "Bizantyjskiego Cesarza", postawiliśmy na marną podróbę "Mahatmy Gandhiego", to się już wkrótce okaże. Uważam, że niektóre działania Prezydenta powodują, iż "stąpa po cienkim lodzie", ale to AUTORSKIE decyzje Daniela Begera. Za które zostanie ROZLICZONY. Pozytywnie lub negatywnie. Tak jak już kiedyś napisałem: daję nowemu Prezydentowi, te mityczne 100 dni spokoju (względnego oczywiście) i liczę, że w tym czasie będzie miał większość w RM, rozliczy Poprzedników "do kości i bez litości" (tak jak mam nadzieję, sam będzie rozliczony przez Następcę za 5 czy 10 lat) i zajmie się tym po co został wybrany, czyli efektywnym i rozsądnym zarządzaniem Świętochłowicami. Bardzo cenię "leopoldzie" Twój temperament i sposób pisania i zdaję sobie sprawę, że Twoje ostre/brutalne oceny są podyktowane troską o Świętochłowice. (Mam nadzieję, że Adresaci je czytają, jeśli nie z satysfakcją ,to przynajmniej ze zrozumieniem.) Zresztą nie odmawiam, żadnemu z Komentujących takiej samej motywacji. (A jeśli kiedyś odmówiłem to w "ferworze walki"). Zapewne każdemu z nas, w gruncie rzeczy chodzi o to samo, aby nasze miasto było dobrze i rozsądnie zarządzane. Chociaż, bardzo często całkiem odmiennie sobie takie zarządzanie wyobrażamy.

 • Kibol portalu

  Jakim Trzeba być debilem,żeby teraz to auto sprzedawać!!!!! jak już pieniądze poszly ,to po zawodach. Widać gospodarność w ratuszu.Sprzedawać w momencie największej straty na wartosci. Trza było jeżdzić do konca gwarancji chociażby.A teraz albo sie nie sprzeda ,albo sprzeda się znajomemu.....a za pieniądze kupi sie używanego trupa i do końca kadencji rudego miasto wsadzi tyle ,ile dostaną za "paska". Na to wpadła chyba Begerowa w celach wizerunkowych. Bo tylko baba mogła to wydumać.Szkoda mi Świętochłowic przy takiej gospodarce. A zamiast Passata może Honda od Zbysia N. Dobrze utrzymana ,a czas już zmienic to i po znajomości tanio pójdzie. ...

 • Jan

  Brawo!!!!!

 • leopold

  Wynika ,że Jesiotr jeździł autem niecałe 5 miesięcy. Czyli 12000 miesięcznie czyli 400 km dziennie wliczając święta , niedziele, soboty i wyjazdy zagraniczne , urlop i co tam jeszcze. Jeżdżąc po aglomeracji rzadko komu komputer wyliczy średnia szybkość jazdy na 40km/ godz. Czyli licząc dalej każdego dnia kalendarzowego Dawid Kostempski siedział ponad 10 godzin w samochodzie. Zatem nie wiem kiedy urzędował , wypoczywał itp, itd!!! Tak codziennie do Łodzi i zuruken ??? Niesamowite same w sobie!!! I co??? Codziennie bak do pełna???Oczywiście te moje pytanie w tzw polsce gdzie nasz grajdoł to szczyt głupoty jeżeli paliwo na służbowe przejazdy rozliczali i rozliczają posłowie , którzy nie mają ani auta ani prawa jazdy!!! Polska to brzmi dumnie!!!

 • gość

  tu się leopoldzie mylisz! ja swoim służbowym paskiem ( a nie jestem prezydentem miasta , ani żadnym ceo , nawet dyrektorem) robię od300 do 500 km dziennie i nie wyjeżdzam z miasta ( z aglomeracji) srednią prędkość mam powyzej 50km/h. jak to robię? stś , a4 , s1 , a1 , wiślanka , bielska i inne drogi naszej okolicy. służbowo najdalej bywam w olkuszu i oleśnie. tak więc to nie wyczyn.

 • LOGI(

  Czyli 10h w aucie codziennie ?

 • Swiony..

  Teraz to bez sensu sprzedowac 60tys i tak juz poszlo w [...]u po tych 6miesiacach urzytkowaniaPowinno tera to auto jezdzic conajmniej 10lat w urzedzie..

 • Siwy

  Sprzeda to kupi droższe . I gdzie kasa podatników idzie?

 • Dave miszcz 😜

  Jakie problemy ze sprzedażą? Przecież to jest hybryda Rano tankowali benzynę a wieczorem ropę Kto by tego auta nie chciał

12345

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również