Wiadomości z Świętochłowic

„W blasku gwiazd" – II miejski koncert noworoczny

  • Dodano: 2025-01-20 07:00, aktualizacja: 2025-01-20 07:25

Jak przedłużyć świąteczny czas? Najlepiej koncertowo, przy dźwiękach pastorałek i w rytmie świątecznych piosenek. To doskonały sposób na zatrzymanie magii świąt i wprowadzenie się w karnawałowy nastrój, który rozgrzeje serca i zachęci do tańca.

Koncert „W blasku gwiazd”

Już 30 stycznia 2025 roku w Centrum Kultury Śląskiej odbędzie się niezwykły koncert „W blasku gwiazd”. Na scenie zaprezentują się uczniowie i absolwenci świętochłowickich szkół, prezentując repertuar świąteczno-karnawałowy, który umili wieczór i zapewni niezapomniane chwile.

Występy, które zachwycą

Obok młodych talentów zobaczymy także znane świętochłowickie zespoły. Wśród nich zespół „Freedom”, który swoim występem wniesie dużo energii i radości. Na scenie pojawi się również grupa taneczna „Maracuja”, która swoimi układami tanecznymi rozgrzeje publiczność.

Nastrojowa atmosfera i karnawałowa zabawa

Będzie nastrojowo i wystrzałowo! Gwiazdy rozbłysną nie tylko na niebie, ale przede wszystkim na scenie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. To wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Wstęp na koncert jest wolny.

„W blasku gwiazd" – II miejski koncert noworoczny

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również