Wiadomości z Świętochłowic

Złożenie hołdu strażakowi, który zginął podczas służby

  • Dodano: 2022-08-08 09:30

W niedzielę 7 sierpnia o godzinie 8:00 świętochłowiccy strażacy oddali hołd zmarłemu funkcjonariuszowi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, który zginął 6 sierpnia w wypadku podczas służby.

O godzinie 8:00 świętochłowiccy strażacy włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe w samochodach pożarniczych. Po ich wyłączeniu upamiętnili zmarłego strażaka minutą ciszy.

Komentarze (2)    dodaj »

  • ania

    Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Moje 18 miesięczne dziecko bardzo zachorowało, miała bardzo wysoko gorączkę. Pomimo podwojonej dawki leków, temp. cały czas ponad 40 st. Bardzo płakała, cała się trzęsła, miała drgawki i bardzo ciężko oddychała. Oddałam to wszystko Panu Jezusowi. Poprosiłam, aby obmył ją Swoją Przenajdroższą Krwią, którą wylał dla nas w straszliwym cierpieniu. I która ma moc przezwyciężyć każdą chorobę, dolegliwość, uzależnienie. Dziękuje Panie Jezu, że zatroszczyłeś się o moje dziecko. Dziękuje, że jesteś przy nas, dokonujesz cudów i tak bardzo nam pomagasz. Niech będzie wysławiona i uwielbiona Twoja Przenajdroższa krew!

  • gość

    ta pasta lepsza niż o serwerowni na wykopie! pisz dalej!!! uśmiałem się do łez!!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również