Wiadomości z Świętochłowic

Znaleziono zwłoki kobiety w stawie Zacisze

 • Dodano: 2021-11-17 12:15, aktualizacja: 2021-11-17 13:26

Dziś rano (17.11) w świętochłowickim stawie Zacisze (Magiera) znaleziono zwłoki kobiety. Sekcja zwłok wykaże, czy przyczyną śmierci było utonięcie.

Zwłoki w stawie Magiera w Świętochłowicach

W środę 17 listopada przed godziną 9:00 do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach dotarło zgłoszenie z numeru alarmowego 112, dotyczące ciała pływającego w jednym ze świętochłowickich stawów. Przybyłe na miejsce służby potwierdziły tę informację.

Jak przekazała mł. asp. Anna Hryniak, zastępca oficera prasowego KMP w Świętochłowicach, w stawie Zacisze (Magiera) pływało ciało kobiety po 40 roku życia, która prawdopodobnie zamieszkiwała na terenie Świętochłowic.

– Posiadała przy sobie dokumenty więc identyfikacja była bez problemu – mł. asp. Anna Hryniak, zastępca oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Brak widocznych obrażeń na ciele

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety, bez podawania przyczyny śmierci.

– Nie było widocznych obrażeń wskazujących na udział osób trzecich – poinformowała mł. asp. Anna Hryniak. – Sekcja zwłok na pewno wykaże przyczynę zgonu – dodała.

Policyjne czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora rejonowego z Chorzowa, który zlecił zabezpieczenie ciała kobiety do dyspozycji prokuratury. 

Komentarze (8)    dodaj »

 • Pamietamy

  "Dawidowi K. przedstawiono łącznie 11 zarzutów, m.in. zarzut nadużycia uprawnień i wywierania bezprawnego wpływu na działaczy lokalnych mediów (w tym przez kierowanie gróźb oraz stosowanie mobbingu w urzędzie miejskim), jak również zarzuty o przestępstwa przeciwko wyborom do Rady Miejskiej, występki związane z fikcyjnym zatrudnieniem asystentek w urzędzie miejskim i przywłaszczeniem służbowych sprzętów elektronicznych. Jest również podejrzany o przyznanie trzem najbliższym współpracownikom bezpodstawnych premii uznaniowych i dodatków służbowych w łącznej wysokości ponad 1, 1 mln zł – w tym swojemu zastępcy w wysokości 880 tys. zł" - podała w komunikacie Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

 • Świony

  Co małe buty ci doskwierają.

 • Loiz

  Nie na temat,mam w [...] Kostepskiego

 • No name

  Wczoraj rano byłam z psem I widziałam damska torebkę leżała pod drzewem nie daleko stawu dziwie się ze jej nie znaleźli...

 • No name

  Dziś rano byłam z psem i nie daleko stawu pod drzewem leżała damska torebka moze to tej kobiety ... dziwie się ze jej nie znaleźli

 • zefel

  Może ktoś powie że się czepiam ale skoro ofiara miała przy sobie dokumenty to chyba wiadomo czy mieszkała w Świętochłowicach czy nie.

 • Dionizy

  A jakie to ma znaczenie? Dla plotek . Człowiek nie żyje i to jest przykre… niech jej ziemia …

 • Nie oceniamy

  Szkoda każdego życia Może załamanie ,choroba ,depresja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również