Wiadomości z Świętochłowic

Zrekonstruowano twarz nieznanej osoby - rozpoznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2022-05-13 06:00, aktualizacja: 2022-05-13 06:08

Wydział Kryminalny KMP w Świętochłowicach prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości nieznanej osoby. Szczątki znaleziono latem 2012 roku na terenie świętochłowickich nieużytków.

Biegli odtworzyli wygląd twarzy nieznanej osoby, na podstawie odnalezionej czaszki

Należała ona najprawdopodobniej do mężczyzny w wieku około 40-50 lat. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Świętochłowiccy kryminalni zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby, której szczątki odnaleziono w sierpniu 2012 roku na terenie nieużytków pomiędzy DTŚ a ulicą Uroczysko. Z uwagi na znaczny stan rozkładu ciała, pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. Biegli z zakresu antropologii sądowej przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki. W ten sposób został opracowany prawdopodobny wizerunek nieznanego mężczyzny, który publikujemy. Jego wiek oceniono na 40-50 lat, wzrost około 170 centymetrów oraz wagę około 65 kilogramów.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

Komentarze (2)    dodaj »

  • jotpety

    Jacek Jaworek, albo jakiś pobity przez miejscowe zomo

  • zrekonstruowany wpis

    Ja wiem kto to jest. Nazywał się Honor i Godność i ponoć zniknął z policji 20 lat temu i nigdy już tam się nie pojawił.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również