Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

31-latek pod wpływem alkoholu uszkodził samochód rzucając w niego butelką

  • Dodano: 2019-10-10 09:30

Kryminalni świętochłowickiej komendy zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który pod koniec września br. uszkodził zaparkowany samochód.

Pijany świętochłowiczanin rzucił butelką po piwie w nissana, uszkadzając w nim szybę panoramiczną w dachu. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut, teraz odpowie przed sądem.

Grozi mu do 5 lat za kratami

Do zdarzenia doszło pod koniec września br. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że nieznana osoba uszkodziła zaparkowany samochód przy ulicy Bytomskiej w Świętochłowicach. Skierowani na miejsce śledczy szybko ustalili świadka zdarzenia. Jak się okazało, szybę panoramiczną w dachu nissana uszkodził nietrzeźwy mężczyzna, który rzucił w pojazd szklaną butelkę po piwie. Dzięki wnikliwej i żmudnej pracy operacyjni ze świętochłowickiej policji ustalili rysopis i dane wandala. Okazał się nim 31-letni świętochłowiczanin. Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy. 31-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Teraz odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Krysia

    Mógł uderzyć się tą butelką w swój głupi łeb zamiast rzucać w samochód.

  • józwa

    Jest tak głupi że o tym nawet nie pomyślał hahahaha

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.