Wiadomości z Świętochłowic

32-latek groził sąsiadkom. Jedną z nich pobił i groził jej śmiercią

 • Dodano: 2020-07-02 11:30

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali agresora, który groził swoim sąsiadkom. Jedną z nich pobił. Na widok radiowozu napastnik zaczął uciekać. Pościg za agresorem zakończył się po kilku minutach. Teraz 32-latek odpowie przed sądem. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty m.in. zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

Dyżurny świętochłowickiej policji otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu spokoju w dzielnicy śródmieście

Na miejscu przed budynkiem mundurowi zauważyli siedzącą na ziemi kobietę. Obok niej stał mężczyzna, który na widok stróżów prawa zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Po chwili zatrzymali mężczyznę w okolicy pobliskiego cmentarza. 32-latek był pobudzony i agresywny wobec mundurowych. Wezwania do zachowania zgodnego z prawem nie odnosiło skutku, a świętochłowiczanin nie zamierzał się uspokoić. Agresor został obezwładniony. Jak ustalili policjanci, mężczyzna przed ucieczką pobił swoją sąsiadkę, która zwróciła mu uwagę w związku z jego głośnym zachowaniem. Agresor zaatakował kobietę, przewrócił ją i kopał po ciele, a następne zagroził jej śmiercią. Pobita kobieta z obrażeniami ciała trafiła pod opiekę lekarską. Jak się później okazało, to nie jedyne przewinienia 32-latka. Takie sytuacje zdarzały się w przeszłości. Mężczyzna kierował również groźby karalne wobec innej lokatorki.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu

Na drugi dzień usłyszał aż trzy zarzuty dotyczące gróźb. Ponadto odpowie za uszkodzenie ciała sąsiadki. Decyzją prokuratora, oprócz policyjnego dozoru, mieszkaniec miasta został objęty zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakazem zbliżania się do niej. Grozi mu do 5 lata więzienia.

Zobacz także

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • krist

  oj komuno wróć na milicji dostał by taki wpier...że odechciało by mu się

 • hahahah

  a ty byś buraku stał o 2 w nocy po kilo kaszanki

 • Że świon

  Duda go ułaskawi

 • maxymilian

  Lipiny...i wszystko na temat. Damski bokser, szkoda że nie było mnie w pobliżu, oj szkoda

 • hanys

  Byś mu pomógł bić starszą kobietę? Świętochłowice większej patologi i zlodziejstwa nigdzie na świecie nie ma, taki przykład idzie z Katowickiej 54.

 • inspektor oko

  A kogo obserwuje Lesio były kierowca delfina?Od paru miesięcy czai się w swej zdezelowanej beemce na Wiśniowej i obserwuje budynek po byłym hotelu robotniczym.

 • Nowa

  To tajemnica poliszynela dlaczego tam stoi.

 • Nowa

  To tajemnica poliszynela dlaczego tam stoi.

 • o co kaman

  ????

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.