Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Adam Trzebinczyk został Drugim Zastępcą Prezydenta Miasta Świętochłowice

 • Dodano: 2019-10-01 16:00, aktualizacja: 2019-10-09 12:40

Adam Trzebinczyk został dzisiaj powołany na stanowisko Drugiego Zastępcy Prezydenta Miasta Świętochłowice. Nowy wiceprezydent był dotychczas pełnomocnikiem prezydenta ds. rozwoju gospodarczego i aktywizacji społecznej.

- Z dniem 1 października 2019 r. na stanowisko Drugiego Zastępcy Prezydenta Miasta Świętochłowice  powołałem Adam Trzebinczyk, który był dotychczasowo moim pełnomocnikiem ds. rozwoju gospodarczego i aktywizacji społecznej. Adam Trzebinczyk w ciągu ostaniach kilku miesięcy pracy w Miasto Świętochłowice dał się poznać jako sprawdzony fachowiec i osoba mocno zaangażowana w sprawy naszego miasta - napisał na swoim profilu Facebook'owym prezydent Daniel Beger.

Nowy wiceprezydent będzie odpowiedzialny za sprawy społeczne w mieście, ale jak sam podkreśla, stawia przede wszystkim na rozwój potencjału gospodarczego i inwestycyjnego.

Adam Trzebinczyk ukończył studia magisterskie na specjalizacji Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. W ubiegłej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Samorządowego Chorzowsko - Świętochłowickiego Związku Wodociągów i Kanalizacji, a także przewodniczącego Klubu Radnych Wspólny Chorzów. Nowy wiceprezydent od marca sprawował funkcję pełnomocnika Prezydenta Miasta Świętochłowice ds. rozwoju gospodarczego i aktywizacji społecznej.

Zobacz także

Komentarze (147)    dodaj komentarz »

 • Damian

  Jak rasowy PeOwiec ściema, kłamstwa,kolesiostwo,mściwość a cel pozostaje jeden ! Władza i kasa. Mieszkańcy byli potrzebni do oddania głosu, teraz są tam gdzie słońce nie dociera. Wszystko jednak jest do czasu,jeden już się przekonał a drugi jak widać niczego się nie nauczył.

 • gulik majster

  Dno to mało powiedziane,ale nadejdzie dzień w którym to szambo się wyleje.

 • vovtek81

  Najnowsza wiadomość. RIO negatywnie oceniła wykonanie budżetu (czytaj. rządy bejgera) za pierwsze półrocze 2019. Oznacza to że połowa bejgera już jest za burtą.

 • brexit

  Oby! Oby! ale plan naprawczy też rio oceniła negatywnie a nawet że został podjęty niezgodnie z prawem bo sesja została zwołana nielegalnie. I CO? g...o. Opozycja zamiast organizować referendum zajmuje się wyborami. Mam nadzieję że się nie dostaną ani do sejmu ani do senatu i wtedy wreszcie razem ofensywa w mieście.

 • Kung Fu Panda

  Obaj wice mają ambicje, który pierwszy prezydenta wygryzie? Każdy wice, ciągle prowadzi kampanię wyborczą na plecach prezydenta, a prezydent na ich tle co raz gorzej wypada.

 • fuzekla

  Nie znam pana Adama, ale wygląda zawsze elegancko. Może jako jedyny z tej Trójcy będzie godnie reprezentować Miasto :) . Gratuluje ! bo Chorzowie się nie udało może akurat tutaj pomoże i pokaże Kolegom z trójcy na czym rzecz polega Zarządzanie Miastem :)

 • Krisbaum

  Bo jest to gość na poziomie. Dlatego dobrze, że został "wickiem"!W porównaniu np do Karcza to Adam Trzebinczyk przewyższa go z 5 razy, nie tylko wzrostem, ale również intelektem. Panie Adamie powodzenia!

 • Jorg

  Wygląd zewnętrzny to nie wszystko.

 • Tj

  Tak obserwuje co się dzieje od Listopada na tym portalu a co ważniejsze na mieście wśród ludzi i powiem wam BARDZO mnie cieszą tu opinie czy tam hejty WIĘKSZOŚCI przeciwko Bergerowi bo to jest jego porażka :-D Cieszy mnie że zamiast większość go wielbić i popierać wręcz się od niego odsuwa, cieszy mnie to jako od zawszę przeciwnika Begera (nie mylić zwolennika Kostempskiego bo Kostempski nie był idealnym prezydentem i nie był bez wad ale jak ktoś myślał że odda swój głos na Begera to będzie lepiej dla miasta to był w błędzie co widać.Z dwojga zlego to mogła zostać prezydentem Kwaśny być może ona by słuchała mieszkańców...).A przypominając (122) z jaką ilością wygrał i to DZIĘKI Kwaśny to cieszy mnie to że za cztery lata zostanie odstrzelony w pierwszej turze :-D.Ps ciekawego jak to 3Krolowie czytają to się przejmują czy nie bo to "królowie są nadzy" hehe.

 • Inni

  Co to Sonia mogła zagłosować 122 razy.Chyba to inni oddali swój glos a nie Sonia.

 • mieszkaniec

  To głosy wyborców Soni i nie tylko, kilka środowisk lokalnych przekazało poparcie dla Bergera, a teraz wszyscy, którzy go popierali, wycofali się z tego poparcia, woda sodowa, wali mu na łeb i lepiej się z daleka od niego trzymać, bo w tym swoim szaleństwie, robi ludziom świadomie krzywdę.

 • chochlik

  lepiej niech się z dala trzyma mentor Pani Sonii,Bo może być bardzo zdziwiony.............................................................

 • Tj

  Postaram ci się to wytłumaczyć jak dzbanowi.W pierwszej turze wygrał Kostempski nad Begerem z różnicą 1860 a trzecia była Kwaśny która nie darzyła sympatią Kostempskiego.W drugiej turze Kostempski przegrał z różnicą 122 głosów.Jak myślisz dzięki komu i jakimi głosami?.Skąd Beger zdobył tyłu wyborców w II turze,z Żuław?

 • Dzban

  A kto mi może nakazać na kogo mam głosować w drugiej turze.Glosowam w pierwszej na nią a że miała 3 miesjsce a tym samym przegrala to w drugiej turze nie głosowałem. Berger nie był moim kandydatem to dlaczego miałem głosować na niego.

 • kwiiiiii

  wiesz co jak czytam takie bzdety Tj to mam kwaśną minę

 • Karolina

  Kamil nie kompromituj sie

 • leopold

  Ponieważ mamy speca od gospodarki daje do przemyślenia takie coś . Jadąc trasą średnicową można zobaczyć wzdłuż jej przebiegu rozliczne inwestycje na terenie Rudy Śląskiej , na terenie Chorzowa i totalny zastój na terenie naszego miasta .Tam gdzieś w polu stoi stacja benzynowa samotna jak psia kupa w lesie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i nic! To przypadek czy dobitny dowód na wieloletnie nieróbstwo takich jak ten nowo powołany "fachofcóf"!!!

 • Henio

  Jak patrzę na te zdjęcie to wydaje mi się, że oni chodzili po korytarzu tego samego oddziału szpitala tylko nie pamietam jali to był oddzial

 • ktoś

  czysty hejt i nic więcej

 • mieszkaniec

  do nick ktoś: ty i ekipa prezydenta na drugie macie hejt, nauczyć [...]iarza, a chodzi i powtarza, koprofile, dalej wszyscy robią wam do ....... wszyscy wiedzą, że jesteście pospolitymi oszustami, że udajecie, że znacie się na robocie. Pierwszy i ostatni raz udało się wam mieszkańców oszukać i okraść z ich ciężkiej i uczciwej pracy.

12345

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.