Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Czad na Zubrzyckiego i Powstańców Śląskich

 • Dodano: 2018-02-12 15:15

Na Zubrzyckiego i Powstańców Śląskich interweniowali w miniony weekend strażacy w związku z wysokim stężeniem tlenku węgla. Tylko w jednym z tych lokali była zamontowana czujka czadu.

Sezon grzewczy w pełni. W miniony weekend świętochłowiccy strażacy dwukrotnie interweniowali w Piaśnikach związku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla.

Wnioski online w jednym miejscu Pobierz

W niedzielę 11 lutego po godz. 18.00 strażacy wyjechali na ulicę Powstańców Ślaskich, gdzie w jednym z mieszkań zadział czujnik czadu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Z kolei na Juliana Zubrzyckiego strażacy przyjechali po tym, jak jeden z lokatorów stracił przytomnośc w łazience. Dzięki szybkiej reakcji rodziny, osoba ta odzyskała przytomność jeszcze przed przybyciem służb. Po interwencji zdecydowano jednak o przewiezieniu do szpitala łącznie trzech osób. Dodajmy, że w  tym lokalu nie było zamontowanego specjalnego czujnika.

Pokaż na mapie

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • Hania

  Ze wszystkich kominowych przewodów słychać g[...]ie gołębi - dokarmiajcie je ludzie dalej to będziemy się truć częściej, gryzieni przez prasie kleszcze dodatkowo... :/ połowa przewodów pozatykana przez patyki z gniazd.

 • Wyborca sprawiedliwy

  To teraz napiszcie jeszcze kiedy tam ostatnio były czyszczone kominy z podgrzewaczy gazowych i wentylacyjne w pierwszym przypadku powinien być czyszczony co sześć miesięcy a w drugim co najmniej raz do roku! Oczywiście w tym mieście jest to totalnie olewane mimo że przepisy stanowią inaczej a nasz prezydent jeszcze namawia do ekologicznych rozwiązań i przerabiania ogrzewania w starych budynkach na gazowe jak go ludzie posłuchają to dopiero będzie się działo!Proponuję jeszcze przewodniczącym wspólnot patrzeć i czytać co podpisują na zebraniach wspólnot a szczególnie rachunki za usługi kominiarskie ! Prym w tych wałkach wiedzie MPGL lecz pewnie inni nie są gorsi.

  • Wyborca sprawiedliwy
   2018-02-13 08:31
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.