Wiadomości z Świętochłowic

Dni Świętochłowic – czy w tym roku się odbędą?

 • Dodano: 2021-07-13 10:30

Dni Miasta to coroczna celebracja istnienia danego miasta. Przed pandemią koronawirusa, co roku w wielu miastach odbywały się festyny i koncerty. Jak będzie w tym roku? Czy urząd miasta planuje organizacje wakacyjnych wydarzeń dla mieszkańców?

Dni Miasta pod znakiem zapytania

Koronawirus przez rok znacznie utrudniał organizację jakichkolwiek wydarzeń dla szerszej publiczności. Aż do wybuchu pandemii, w Świętochłowicach corocznie odbywało się Święto Miasta - w jego ramach organizowano koncerty oraz festyny. Częstym punktem programu był także Festiwal Kolorów, szczególnie lubiany przez młodzież. Czy w tym roku mieszkańcy miasta mogą liczyć na dobrą zabawę przy dobrej muzyce?

Święto Miasta powraca!

Urząd Miasta w Świętochłowicach odpowiedział na pytanie dotyczące tegorocznych Dni Miasta. Rzecznik urzędu powiedział, iż na pewno Dni Świętochłowic w 2021 roku się odbędą. Tegoroczne obchody Święta Świętochłowic zaplanowano na 4 września. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców miasta? Tego jeszcze nie wiadomo. Urząd Miasta nie chce na ten moment zdradzać żadnych szczegółów. Do września w całym mieście będą odbywały się Festyny Dzielnicowe, które umilą oczekiwanie na więcej informacji na temat Dni Miasta.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Mmmm

  Przestańcie pieprzyć nareszcie coś się dzieje idę potańczyć a wy siedźcie w domu i oglądacie jedynkę jestem zaszczepiona

 • Ecik

  To bydzie niyspodzianka wybuchowo;)

 • Tadek

  Po co to komu burdy i syf

 • Dierzgoński

  Hehehe ... Tegoroczne obchody Święta Świętochłowic zaplanowano na 4 września. W czasie 4 fali Covida i lockdownie. Ale jaja :)

 • tak ino godom

  To tak specjalnie. Oni wiedzą, ze nie zorganizują, ale winę będą mogli zrzucić na rząd, że to oni wprowadzają lockdown i że to wcale nie jest wina Begera, że tak późno to zaplanował.

 • Begerland

  Tak. Na hali widowiskowej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również