Wiadomości z Świętochłowic

Kolejne spotkanie z EKOdoradcą w Świętochłowicach

  • Dodano: 2023-04-07 06:15, aktualizacja: 2023-04-07 06:32

Zachęcamy do ponownego darmowego spotkania w temacie źródeł ciepła.

Jeżeli interesuje Cię doradztwo w zakresie wymiany źródeł ciepła czy pomoc w otrzymaniu dofinansowania, zachęcamy do spotkania z doradcą już 15 maja 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach.

Kolejne spotkanie z EKOdoradcą w Świętochłowicach

Komentarze (3)    dodaj »

  • >>>>>

    Z Ekodoradcą powinny się spotkać władze naszego miasta. Bo to miasto powinno robić inwestycje w swoich zasobach. Jako mieszkaniec kamienicy to mogę sobie tylko popatrzeć. Jak toś ma domek to ok ale w kamienicach to inna bajka. To miasto powinno działać ekologiczne aby mieszkańcy mieli komfort i powietrze było lepsze. Co d lepszy piec jak węgiel będzie drogi i znowu będzie się palić byle czym

  • Pracujący podatnik

    Najlepiej to nie pracować, mieć min.5 dzieci, najlepiej każde z innym gościem nie płacić za nic. Dobrze jak któryś z wujków jeszcze by siedział to wtedy dotacje z każdej strony.

  • brukselskie pomioty

    Doradca doradzi piec na gaz, który potem uzna za nie ekologiczny i nakaże jego wymianę na pompę ciepła, ale potem się okaże że w tej pompie ciepła jest zły czynnik i trzeba wymienić na taką inną. Oczywiście wszystkie urządzenia będą niemieckie. Tak działa eurokołchoz. Przychodzi komunistyczny komisarz i nakazuje wam co macie robić.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również