Wiadomości z Świętochłowic

Kryminalni rozwiązali sprawę kradzieży jednośladu

  • Dodano: 2021-04-06 06:15, aktualizacja: 2021-04-06 06:20

Skrupulatna praca śledczych z miejscowej komendy doprowadziła do ustalenia i zatrzymania złodzieja roweru. Rabuś wpadł w ręce mundurowych na terenie sąsiedniego miasta. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 67-latkowi zarzutu kradzieży.

Teraz grozi mu do roku za kratami

Śledczy miejscowej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia minionego roku. Z ustaleń wynikało, że nie znana osoba zabrała jednoślad z klatki schodowej budynku w dzielnicy Zgoda. Skrupulatna praca stróżów prawa doprowadziła ich do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz wizerunku i danych sprawcy. Policjanci trafili na trop złodzieja i postanowili go natychmiast sprawdzić. Wczoraj, zaskoczony mężczyzna wpadł w ręce świętochłowickich policjantów na terenie Bytomia. Jak się okazało, 67-latek spieniężył skradziony łup. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu do roku za kratami.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Sebastian W.

    Skrupulatna praca stróżów prawa??? Śmiech na sali... 99% spraw kradzieży ... Kończy się pismem o umorzeniu... Banda nierobów, którą utrzymujemy...

  • wrrr

    stary złodziej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.