Wiadomości z Świętochłowic

Kryminalni rozwiązali sprawę kradzieży jednośladu

  • Dodano: 2021-04-06 06:15, aktualizacja: 2021-04-06 06:20

Skrupulatna praca śledczych z miejscowej komendy doprowadziła do ustalenia i zatrzymania złodzieja roweru. Rabuś wpadł w ręce mundurowych na terenie sąsiedniego miasta. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 67-latkowi zarzutu kradzieży.

Teraz grozi mu do roku za kratami

Śledczy miejscowej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia minionego roku. Z ustaleń wynikało, że nie znana osoba zabrała jednoślad z klatki schodowej budynku w dzielnicy Zgoda. Skrupulatna praca stróżów prawa doprowadziła ich do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz wizerunku i danych sprawcy. Policjanci trafili na trop złodzieja i postanowili go natychmiast sprawdzić. Wczoraj, zaskoczony mężczyzna wpadł w ręce świętochłowickich policjantów na terenie Bytomia. Jak się okazało, 67-latek spieniężył skradziony łup. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu do roku za kratami.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Sebastian W.

    Skrupulatna praca stróżów prawa??? Śmiech na sali... 99% spraw kradzieży ... Kończy się pismem o umorzeniu... Banda nierobów, którą utrzymujemy...

  • wrrr

    stary złodziej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.