Wiadomości z Świętochłowic

LVI sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 • Dodano: 2022-04-05 08:45, aktualizacja: 2022-04-05 08:49

Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach Zbigniew Nowak informuje o zwołaniu na wniosek Prezydenta Miasta LVI sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2022 r. (środa) o godz. 14:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, przy ul. Katowickiej 54.

Porządek obrad sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LI/411/21 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 20 grudnia 2021 roku w sprawie uchwalenia budżetu Miasta Świętochłowice na 2022 rok.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zakresu pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
 5. Zamknięcie sesji.

Sesja będzie transmitowana online TUTAJ.

Komentarze (6)    dodaj »

 • FAKT

  Dlaczego Bartosz Karcz , mający kilka prokuratorskich zarzutòw dotyczących malwerscji w UM i defraudacji majatku mieszkańców nadal zasiada w radzie tego samego miasta czyli ŚWIĘTOCHŁOWIC, Żeby było śmieszniej dom ma w Mikołowie gdzie zresztą mieszka od lat. MAPET SHOW ; ( )

 • Maria

  Miasto przez ostatnie 3 lata zmierza ku zagładzie w każdym względzie, rozwoju, czystości itd. Brud i ubóstwo. Młodzi uciekają ! Popatrzcie chociażby na Chorzów Batory, 3 lata temu nic nie było a teraz ile nowych inwestycji. U nas zero .

 • Myślcie

  Może RM i sami pracownicy UM pomyślą nad sprawą składanych deklaracji ŚMIECIOWYCH bo po każdej PODWYŻCE opłat ubywa ludzi w mieście .Czy to nie dziwne ,że trwa masowe wymeldowanie ? Przecież za chwile okaże się ,że według tych deklaracji miasto zamieszkuje 10 000 ludzi .Wpływy z opłat śmieciowych zamiast rosnąć spadają .Więc podnosi się opłaty i tylko UCZCIWI na tym cierpią nikt nie sprawdza prawdziwości deklaracji .

 • głupia Gienia

  Idąc ty tropem trzeba jeszcze zrobić porządek z złodziejami wody i prądu.

 • okradany

  Za wywóz śmieci nie podniosą znów stawek ? Prezes i dyrektorzy i MPUK kupują nowe fury to trzeba mieszkańców kroić na kasie .Swoja droga w tej firmie wiecej jest prezesów ,dyrektorów,kierowników niż ludzi do sprzątania

 • PAMIĘTAMY2023!!!

  Kiedy na ul. Jodłowej rogatki, monitoring, ochrona, policja?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.