Wiadomości z Świętochłowic

LVI sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 • Dodano: 2022-04-05 08:45, aktualizacja: 2022-04-05 08:49

Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach Zbigniew Nowak informuje o zwołaniu na wniosek Prezydenta Miasta LVI sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2022 r. (środa) o godz. 14:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, przy ul. Katowickiej 54.

Porządek obrad sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr LI/411/21 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 20 grudnia 2021 roku w sprawie uchwalenia budżetu Miasta Świętochłowice na 2022 rok.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zakresu pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
 5. Zamknięcie sesji.

Sesja będzie transmitowana online TUTAJ.

Komentarze (6)    dodaj »

 • FAKT

  Dlaczego Bartosz Karcz , mający kilka prokuratorskich zarzutòw dotyczących malwerscji w UM i defraudacji majatku mieszkańców nadal zasiada w radzie tego samego miasta czyli ŚWIĘTOCHŁOWIC, Żeby było śmieszniej dom ma w Mikołowie gdzie zresztą mieszka od lat. MAPET SHOW ; ( )

 • Maria

  Miasto przez ostatnie 3 lata zmierza ku zagładzie w każdym względzie, rozwoju, czystości itd. Brud i ubóstwo. Młodzi uciekają ! Popatrzcie chociażby na Chorzów Batory, 3 lata temu nic nie było a teraz ile nowych inwestycji. U nas zero .

 • Myślcie

  Może RM i sami pracownicy UM pomyślą nad sprawą składanych deklaracji ŚMIECIOWYCH bo po każdej PODWYŻCE opłat ubywa ludzi w mieście .Czy to nie dziwne ,że trwa masowe wymeldowanie ? Przecież za chwile okaże się ,że według tych deklaracji miasto zamieszkuje 10 000 ludzi .Wpływy z opłat śmieciowych zamiast rosnąć spadają .Więc podnosi się opłaty i tylko UCZCIWI na tym cierpią nikt nie sprawdza prawdziwości deklaracji .

 • głupia Gienia

  Idąc ty tropem trzeba jeszcze zrobić porządek z złodziejami wody i prądu.

 • okradany

  Za wywóz śmieci nie podniosą znów stawek ? Prezes i dyrektorzy i MPUK kupują nowe fury to trzeba mieszkańców kroić na kasie .Swoja droga w tej firmie wiecej jest prezesów ,dyrektorów,kierowników niż ludzi do sprzątania

 • PAMIĘTAMY2023!!!

  Kiedy na ul. Jodłowej rogatki, monitoring, ochrona, policja?

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również