Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Odnaleźli zaginioną nastolatkę

  • Dodano: 2018-01-30 07:30, aktualizacja: 2018-01-30 07:45

Kryminalni odnaleźli zaginioną nieletnią mieszkankę Świętochłowic. Namierzyli ją na jednym z przystanków tramwajowych na terenie miasta.

Dziewczyna była w towarzystwie poszukiwanego sprawcy uszkodzenia ciała oraz stosowania gróźb karalnych. 15-latka została przekazana rodzicom, 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Grupa do spraw poszukiwań świętochłowickiego wydziału kryminalnego prowadziła sprawę zaginięcia 15-letniej mieszkanki miasta. Fakt zaginięcia zgłosili rodzice dziewczyny, gdy ta nie wróciła do domu ze szkoły. Po trzech dniach intensywnej pracy policjanci ustalili z kim i gdzie nieletnia może przebywać. Zaginiona poruszała się po terenie miasta korzystając ze środków komunikacji publicznej wraz ze swoim znajomym. Kryminalni „trafili” poszukiwaną na jednym z przystanków tramwajowych w centrum miasta. Wraz z dziewczyną przebywał poszukiwany przez świętochłowickich policjantów 24-letni sprawca uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych pod adresem brata. Na widok policjantów 24-latek stał się agresywny i usiłował zbiec, jednak szybko został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo podczas przeszukania mężczyzny stróże prawa znaleźli przy nim amfetaminę.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.