Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Problemy Korei przedstawione na spotkaniu z władzami

 • Dodano: 2019-11-07 08:45, aktualizacja: 2019-11-07 09:02

We wtorek, 5 listopada br., odbyło się planowo ostatnie spotkanie w ramach jesiennego cyklu spotkań świętochłowiczan z władzami miasta.

Mieszkańcy przedstawili swoje problemy

Podczas cyklu spotkań mieszkańcy mogą usłyszeć bezpośrednio o planach władz miasta na dalszy rozwój miasta i dzielnicy. Zapoznać się z najbliższymi inwestycjami, które zostaną zrealizowane w ich najbliższej okolicy. W spotkaniu na osiedlu Ustronie (Korea) uczestniczył Prezydent Daniel Beger wraz zastępcami oraz przedstawiciel MPGL.

Mieszkańców interesowały kwestie związane z remontami dróg, wycinką drzew czy remontami chodników przed budynkami. Bardzo wiele czasu zostało poświęcone wysypisku śmieci, którego zapach przeszkadza wielu mieszkańcom tych okolic.

Zgodnie z planami miało to być ostatnie spotkanie w ramach spotkań, jednak planowane jest kolejne z mieszkańcami Zgody odnośnie remediacji stawu Kalina po podpisaniu umowy z nowym wykonawcą. O szczegółach będziemy informować.  

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • hanus

  Macie mieszkańcy Z. N. On to załatwi szczury uciekną a resztę spraw to pstryknięcie palcem dla niego.

 • poinformowany

  Radny „kolorowe skarpetki” już niebawem na wokandzie sądowej. Przyszły tydzień będzie dla niego ciężki...

 • Pytanie

  A gdzie zgłosić ze obecny prezydent się niebadane na zajmowane stanowisko?

 • kres

  " Bardzo wiele czasu zostało poświęcone wysypisku śmieci, którego zapach przeszkadza wielu mieszkańcom tych okolic". Za rzadów Kostępskiego mówiono i pisano ,że nie można się z nim dogadać i ignoruje tę sprawę. Co lub kto teraz przeszkadza? Dzisiaj godz. 18,15 smród dalej się unosi nad całym osiedlem Ustronie.Jak długo jeszcze?

 • Lukki

  To nie zapach z wysypiska radzę sobie sprawę bardziej zbadać...nadmienie tylko że obok wysypiska znajduję się firma do której jest przywożony osadnik z oczy[...]ni z Chorzowa...i to tak śmierdzi ...jak taki tir przejedzie wieczorem pod oknami to idzie się zzygac...

 • z Kopreji

  Już przecież wiadomo, że nasze "władze" są nieprzemakalne. My sobie możemy gadać co chcemy a im, kasa im tak na konta leci. Zbyszku N. - to Ty nam zgotowałeś ten los swoim lataniem za głosowaniem na tę osobę !!!

 • ze Wspólnoty

  Plaga szczurów - kto dba ten ich nie ma. Czy to opcja "kolega ma firmę" ? Temat nachalnie wpuszczany w przestrzeń (bo z mrówkami) nie wyszło przez (tu wpisz czego się domyślasz)

 • spacerując po mieście

  Co się dziwić ze budynki zarządzane przez mpgl wyglądają jak wyglądają skoro w administracji na Bytomskiej okna na zewnątrz wyglądają jak z chlewa! Jaki pan taki kram. Wstyd aby tak się prezentowała administracja wspólnot.

  • spacerując po mieście
   2019-11-08 09:20
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.