Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy wizerunek sprawcy kradzieży. Poznajesz tego mężczyznę?

 • Dodano: 2019-12-04 09:30

Policjanci z wydziału kryminalnego świętochłowickiej komendy poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży artykułów przemysłowych w drogerii na terenie Świętochłowic.

Do zdarzenia doszło 14 listopada br. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował sprawcę, licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu.

Z relacji świętochłowickich śledczych wynika, że nieustalony mężczyzna w dniu 14 listopada 2019 roku w Świętochłowicach w dzielnicy Zgoda dokonał kradzieży artykułów przemysłowych w drogerii. 

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, gdzie został zarejestrowany wizerunek sprawcy przedmiotowego zdarzenia. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego danych osobowych.

W przypadku jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami ze Świętochłowic pod nr tel. 32 34 90 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Gwarantujemy anonimowość!

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • sol

  to jest Mariusz Pudzianowski jak był młody D

 • Mieszkaniec

  W Świętochłowicach jest co drugi taki ryj.

 • Ten

  a kiedy zdjęcia Daniela ......

 • Robertt

  Zaraz pod zdjęciami delfina

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.