Wiadomości z Świętochłowic

SP nr 2 w Świętochłowicach, po raz trzeci będzie realizować program mPotęga

  • Dodano: 2019-09-12 08:45, aktualizacja: 2019-09-11 08:52

Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochłowicach wygrała po raz trzeci grant w VI edycji programu „mPotęga”.

Jest to program Fundacji mBanku, który popularyzuje matematykę wśród dzieci i pokazuje im, że matematyka to bardzo przydatna, w życiu codziennym, umiejętność. Dzięki zdobytemu dofinansowaniu szkoła  będzie miała możliwość zakupu matematycznych pomocy dydaktycznych, które będą wykorzystywane na zajęciach przez wszystkich uczniów i wzbogacą nowo powstającą pracownię matematyczną.

Od września do grudnia odbywać się będzie szereg atrakcyjnych działań dla dzieci oraz ich rodziców pod hasłem “Matematyczny świat”, m.in.: zajęcia praktyczne dla uczniów klas 4-6, aktywne przerwy, konkurs na kreatywne pomoce matematyczne. Koordynatorem projektu jest pani Anna Winter

Komentarze (3)    dodaj »

  • Nat

    Super. Może też coś w czasie przerw międzylekcyjnych, bo dzieciaki tylko z tymi telefonami. Jak ktoś nie nosi telefonu do szkoły to jest gorszy. Są też rankingi: kto ma najdroższy telefon w klasie ...

  • Mama

    Przecież uczniowie tylko na przerwie obiadowej mogą korzystać z telefonu i to tylko w starszych klasach. Moje dzieci nie mają tego problemu.

  • Joker

    Z domu się wynosi...tylko nie wychowanie.Powiadasz kto ma droższy telefon?Co za zaściankowe rodzice, pewnie sami są po uszy zadłużeni w kredytach HAHAHA.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również