Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: 16 - latek ukradł telefon pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej

 • Dodano: 2019-07-15 09:45

Policjanci ze świętochłowickiej komendy odzyskali skradziony telefon.

16 - latek podczas wizyty ze swoją matką w Ośrodku Pomocy Społecznej, ukradł telefon. Pracownica socjalna zawiadomiła Policję. Teraz nieletni świętochłowiczanin, za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Do kradzieży doszło w budynku Ośrodka Pomocy Społecznym na terenie Świętochłowic

W godzinach porannych, 16- letni świętochłowiczanin, przyszedł ze swoją matką „załatwić formalności”. Chłopak wykorzystał fakt, że pracownica socjalna była zajęta sporządzaniem dokumentów dla jego matki. 16-latek ukradł z biurka smartfon pracownicy OPS i schował go pod koszulkę, po czym wyszedł z ośrodka. Pokrzywdzona zajęta rozmową z matką chłopaka, nie zwróciła uwagi na złodzieja. Po „załatwieniu formalności” z petentką, pracownica socjalna zorientowała się, że nie ma jej telefonu o wartości 800 złotych.

Tuż po zdarzeniu kobieta zawiadomiła Policję

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, stróże prawa podjęli czynności służbowe, mające na celu odzyskanie skradzionej rzeczy. Mundurowi zastali 16-lata w jego domu, gdzie chłopak bawił się skradzionym smartfonem. Odzyskany telefon wrócił do rąk właścicielki. Teraz nieletni świętochłowiczanin, za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Franc 7569

  To się nazywa podtrzymanie gatunku hahaha,rośnie już kolejny patol do utrzymywania a teraz jest już na praktykach.Za parę lat zrobi kolejnego itd.Wiedzą jak się ustawić bo nikt z tym nic nie robi.

 • Mieszkanka

  Patola pełną gębą...... Człowiek musi iść do roboty żeby mieć na życie, a oni tam wszystko dostaja za nic nie robienie i jeszcze kradną. Ciekawe że ta matka się w domu nie zorientowała ,że jej złoty dzieciak ma nową zabawke. Brak słów.....

 • Dk

  Do pieca z gnojem patologia zasrana powinien odpowiadac jak dorosly za kradziesz i cala rodzina bez swiadczen

 • oko

  Patologia do kwadratu! Łapska wyciągać po darmową kasę i jeszcze kraść! Jak długo jeszcze będziemy utrzymywać to menelstwo!

 • koń

  Do MOPSu codziennie kolejki do przystanku , wychodzą z torbami wyładowanymi czym popadnie, a za chwilę żebra na piwo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.