Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Okradziono sklep Juniora, muzyka disco polo. Apel do złodzieja

 • Dodano: 2019-03-13 17:00

Ze sklepu wokalisty Long & Junior zniknęły kamery. Muzyk opublikował na Facebooku nagranie, w którym wzywa złodzieja do oddania sprzętu. Inaczej sprawa trafi na policję!

W Świętochłowicach na ul. Jodłowej, w moim sklepie postanowiłeś ukraść zewnętrzne kamery z budynku. Przypomnij sobie kolego, co zrobiłeś i dlaczego to zrobiłeś – w ostrych słowach przemawia do rozsądku złodzieja Michał Jeleń "Junior", część duetu Long & Junior, wykonującego muzykę z pogranicza disco polo i dance.

Złodziej wpadł przez własną nieostrożność – zapomniał o zdemontowaniu jednej kamery, która nagrała całe zdarzenie. 

Na tej kamerze widać co zrobiłeś dokładnie! Widać Twoją twarz, widać Twoją piękną czarną kurtkę, plecaczek, rower na którym przyjechałeś – informuje Junior.

Muzyk nie upublicznił wizerunku złodzieja, gdyż daje sprawcy szansę na rehabilitację. Obiecał, że jeśli łup zostanie zwrócony to sprawa nie zostanie zgłoszona KMP Świętochłowice.

Okazuje się, że monitoring służył nie tylko ochronie sklepu należącego do artysty, ale również pobliski plac zabaw, zapewniając tym samym bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Junior dodał również, że odpowiednia zabezpieczenia. Tym samym, kłopoty będzie miał nie tylko sam złodziej, ale również osoby, którym kamery zostaną sprzedane.

Komentarze (11)    dodaj »

 • dancer

  nie rozumiecie, junior nagrał filmik kolejny i będzie nagrywał znów kolejne przy każdej możliwej okazji żeby zwrócić na siebie uwagę , wiadomo że chodzi o promocję garmażerki i disko polo i żeby się opatrzył na fejsie

 • Piotr

  No tak ciekawe jak byś ty sie zachował jak by to było u ciebie

 • ola

  co to za muzyk? nie znam gościa

 • Macgyver

  Tu się nie ma co cackać tylko Policja do akcji i rwać te chwasty niech wiedzą że nie są bezkarni.

 • Ziga

  Disco z pola ......Artysta muzyk.....ludzie grający szajs to nie artyści .

 • olo@

  Muzyk czy nie ale kase zarabia o jakiej ty mozesz tylko pomarzyc

 • krist

  powinien opublikować wizerunek dla wszystkich niech każdy wie kto jest złodziejem

 • tutejszy

  Wszystko ok ale junior poszedł troszkę za daleko. Monitoring miejsca publicznego - placu zabaw? On to sam ogłosił ? Czy on nie wie że właśnie przyznał się do tego że bez zgody rodziców nagrywał ich dzieci i te nagrania przechowywał? On jest normalny????

 • Marcin

  Wiesz nagrywać w miejscu publicznym każdy może i praktycznie co chce, przechowywać te nagrania także może, problem zaczoł by się wtedy jak by powysze nagrania zaczoł gdzieś publikować bez zgody.Takie mamy prawo w PolsceBo idąc twoim tokiem myślenia to powinni wszystkie kamery monitorujące przestrzeń publiczną zlikwidować.

 • Sprawiedliwy

  Uważam, że to niepotrzebna kurtuazja. Jest przestępstwo, są dowody (nagrania), powinna być kara. Już sprawa powinna być zgłoszona Policji, która rozpocznie właściwe postępowanie. Tak uważam!

 • Mieszkaniec

  Wątpię żeby złodziej okazał skruchr i zwrócił skradziona rzecz bo to zapewne debil i dziedziczna ameba więc nie wiem dlaczego poszkodowany od razu nie zgłosił tego faktu na policję.Druga sprawa napierw fb teraz swiony.pl co dalej tvfakty?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również