Wiadomości z Świętochłowic

Ten mężczyzna podejrzewany jest o kradzież. Rozpoznajesz go?

 • Dodano: 2022-02-14 05:45, aktualizacja: 2022-02-14 07:20

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież w jednej z drogerii na terenie Świętochłowic.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się ze świętochłowicką Policją pod numerem telefonu 47 85 44 280, pod adresem email: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 112. Możesz też skorzystać z anonimowej skrzynki „Powiadom nas”. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość i liczy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Śledczy ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło 5 lutego bieżącego roku. Podejrzewany mężczyzna ukradł między innymi flakony perfum z drogerii na terenie Świętochłowic. Wizerunek poszukiwanego zarejestrował monitoring. Publikujemy zdjęcia z kamery, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

 • pod nr telefonu 47 85 44 280,
 • za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl,
 • z dowolną jednostką Policji osobiście,
 • lub telefonicznie pod numerem 112.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” (wystarczy kliknąć podświetlony na niebiesko link). Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Rysopis mężczyzny:

 • wiek z wyglądu około 30-35 lat, ubrany w kurtkę koloru czerwonego, bluzę koloru czarnego, długie spodnie koloru granatowego, buty typu sportowego koloru czarnego. Na twarzy miał założone okulary korekcyjne.
Ten mężczyzna podejrzewany jest o kradzież. Rozpoznajesz go?

Komentarze (2)    dodaj »

 • Michał Koczar

  i nie miał oka. do fryzjera chodzi w Radzionkowie

 • antifa śmierdzi kupom

  hm to jest albo Jacek Jaworek, albo ten gwałciciel Rafał Gaweł

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również