Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na świętochłowickim odcinku DTŚ!

 • Dodano: 2021-06-25 08:30, aktualizacja: 2021-06-25 08:47

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach apelują do kierowców korzystających z drogi wojewódzkiej 902 o uwzględnienie tymczasowych zmian w organizacji ruchu na świętochłowickim odcinku.

DTŚ: Naprawą nawierzchni na prawym pasie jezdni w kierunku Rudy Śląskiej

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie. Informuje, że 25 czerwca 2021 roku od godziny 5.00 na świętochłowickim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej, w kierunku Rudy Śląskiej (na wysokości stawu Marcina), będą prowadzone, w trybie awaryjnym, prace mające na celu naprawę nawierzchni asfaltowej, na prawym pasie jezdni.

Na czas prowadzenia tych prac zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Szacowany czas renowacji nie powinien przekroczyć 10 godzin

Policja prosi kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Bodzio

  Bardzo to jest przykre że płacąc podatki muszę jeździć po dziurach w jezdni ,nie spotykana sytuacja nigdzie nie spotkałem się w innych miastach a jeżdżę bardzo dużo ,żeby łata na łacie łatą przykryta była tragedia .

 • Stolarz

  KOSTEMPSKI DELFINIE ZAPŁAĆ MI W KOŃCU ZA MEBLE I SCHODY ZŁODZIEJU

 • Mieszkaniec

  ponownie, jesteście bardzo szybcy z takimi informacjami

 • Robertt

  Czyli kolejny bieda remont. Łopata, gorący asfalt w beczce, miotła. Pokleją troszkę i git. Tak samo jak na Bytomskiej od polnej do katowickiej. A tak z innej beczki. Kontroluje ktoś postęp prac przy remoncie torów na Chorzowskiej? Przejazd przez korfantego już leży i kwiczy drugi miesiąc. Może tak patointeligencja z ratusza ruszy z jakąś interwencją czy zaś niedasie?

 • Drogowskaz

  Przejazd przez torowisko na Korfantego jest za wysoko położony. Konieczny jest demontaż betonowego prefabrykatu, pogłębienie wykopu i ponowne ułożenie betonu. Ktoś odstawił fuchę i tyle.

 • Mieszkaniec

  Szkoda słów. U nas nadał głęboka komuna. Widząc codziennie ten marazm i inne negatywne strony kapitalizmie polskiego w postaci wszelakiego krętactwa na każdym rogu to ręce opadają co lepsze z tego co kojarzę Beger mieszka w ok szkoły br 5 na Chropaczowa i codziennnie musi jeździć w tych okolicach i co akceptuje to? MASAKRA. Później człowiek wieczorową porą właczy program edukacyjny typu Discovery i widzi nowinki techniczne i inżynieryjne na świecie to człowiek uświadamia sobie ze Polska nie jest sto a dwieście lat za murzynami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również