Wiadomości z Świętochłowic

VIII Mega Festyn Szkolno - Wojskowy za nami!

  • Dodano: 2019-05-21 13:45, aktualizacja: 2019-06-04 10:43

W piątkowe popołudnie przed budynkiem ZSO nr 2 w Świętochłowicach odbył się ósmy Mega Festyn Szkolno - Wojskowy. Mieszkańcy tłumnie przybyli na teren placówki przy ul. Sudeckiej, gdzie przygotowano dla nich pokazy naukowe, wystawę sprzętu wojskowego oraz pyszne domowe wypieki.

Jak co roku, tak i tym razem nie zabrakło wielu atrakcji – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wozy bojowe, pokazy musztry paradnej w wykonaniu wielokrotnie nagradzanych w ogólnopolskich konkursach uczniów klasy mundurowej II Liceum Ogólnokształcącego czy występ szkolnego zespołu muzycznego Freedom.

Tak jak w latach poprzednich i tym razem nie zabrakło ciast, kawy, herbaty oraz bezpłatnej wojskowej grochówki.

Jak co roku ogromnym zainteresowaniem, nie tylko najmłodszych uczestników festynu, cieszyły się wystawy sprzętu służb mundurowych m.in.: policji, straży miejskiej czy straży pożarnej. Wszyscy świetnie się bawili, mimo opadu deszczu. Następny festyn już za rok!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Klaudia

    Maskotki i dziecięcy fryzjer został wynajęty w największej w Polsce agencji eventowej, czyli kreatorzyimprez.pl/wynajem-dzieciecego-fryzjera/, którzy już od wielu lat zajmują się organizacją podobnych eventów na każdą skale.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.