Wiadomości z Świętochłowic

Wielkie otwarcie lodowiska na "Skałce" już 12 grudnia!

 • Dodano: 2020-12-10 13:00

Gotowi na szaleństwo na lodowisku? Już od 12 grudnia (sobota) lodowisko będzie czekać na wszystkich chętnych na terenie kortów tenisowych OSIR Skałka. Wypożyczalnia łyżew znajduje się w budynku szatniowym na kortach.

Od 2018 roku opłaty za korzystanie z lodowiska pozostają niezmienne: bilet normalny - 7,00 zł, bilet ulgowy - 5,00 zł. Ponadto, obowiązuje Karta 3+. Warto pamiętać, że kaski dla dzieci i pingwinki do nauki jazdy są bezpłatne.

Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 10.00 do 20.00. Limit osób jednocześnie przebywających w obiekcie wynosi 45.

- W związku z panującą sytuacją epidemiczną, korzystających z lodowiska będą obowiązywały nowe zasady. Prosimy o wyrozumiałość - czytamy na stronie świętochłowickiego magistratu.

Wszystkie wytyczne, z którymi warto zapoznać się przed skorzystaniem z lodowiska, znajdują się TUTAJ.

Komentarze (9)    dodaj »

 • miejscowa

  Jestem na TAK trzy razy 'TAK' super lodowisko

 • mieszkanka

  a ja dziś byłam z córkami, bilety tanie, lodowisko przygotowane świetnie, dziewczyny zadowolone, oby tak dalej

 • PAMIĘTAMY!

  Porównaj do Burloch w Rudzie. Tanie i ZADBANE haha

 • Mieszkaniec 77

  Chętnie bym częściej odwiedzał nasze lodowisko i zostawił w mieście pieniądze ale obiektywnie na innych lodowiskach są lepsze warunki.( darmowy depozyt maszyna czyszcząca lód a nie odśnieżanie łopatą nie wspominając o krytych lodowiskach ledwo 5 zł droższe rodzina 2+2 za całą godzinę jeżdżenia w ciepłe przy muzyce i z butami w szafce zamkniętej na kluczyk). Tak było przynajmniej w poprzednich latach.

 • Św

  Wszędzie wszystko zamykają ale w Polsce jest"najmniej"zakażeń... No to można sobie pozwolić na różne imprezy, gdzie będzie tłum ludzi... Oj Polsko zmień się

 • anula

  Super p. prez. dziękujemy jest pan 'WIELKI'

 • Tom

  Juz bylem na różnych lodowiskach i pierwszy raz się spotkałem że za zrobienie szlifu trzeba zapłacić, po dzisiejszym wypadzie i ostatnim powiem tylko tyle jeśli się wypożycza sprzęt to powinien być sprawny

 • Dziadzio.

  A ja z moim wnusiem wczoraj byłem tam zobaczyć i zadałem mu pytanie. Czy chcesz godzinę się poślizgać i na ubraniu przynieść do domu koronowirusa, czy chce by mieć dziadka na ziemi a nie w grobie ? Pan Prezydent miał koronkę a uważałem i nie miałem.

 • G. R.

  Bardzo ładnie wykonane lodowisko

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również