Wiadomości z Świętochłowic

Wielkie otwarcie lodowiska na "Skałce" już 12 grudnia!

 • Dodano: 2020-12-10 13:00

Gotowi na szaleństwo na lodowisku? Już od 12 grudnia (sobota) lodowisko będzie czekać na wszystkich chętnych na terenie kortów tenisowych OSIR Skałka. Wypożyczalnia łyżew znajduje się w budynku szatniowym na kortach.

Od 2018 roku opłaty za korzystanie z lodowiska pozostają niezmienne: bilet normalny - 7,00 zł, bilet ulgowy - 5,00 zł. Ponadto, obowiązuje Karta 3+. Warto pamiętać, że kaski dla dzieci i pingwinki do nauki jazdy są bezpłatne.

Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 10.00 do 20.00. Limit osób jednocześnie przebywających w obiekcie wynosi 45.

- W związku z panującą sytuacją epidemiczną, korzystających z lodowiska będą obowiązywały nowe zasady. Prosimy o wyrozumiałość - czytamy na stronie świętochłowickiego magistratu.

Wszystkie wytyczne, z którymi warto zapoznać się przed skorzystaniem z lodowiska, znajdują się TUTAJ.

Zobacz także

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • miejscowa

  Jestem na TAK trzy razy 'TAK' super lodowisko

 • mieszkanka

  a ja dziś byłam z córkami, bilety tanie, lodowisko przygotowane świetnie, dziewczyny zadowolone, oby tak dalej

 • PAMIĘTAMY!

  Porównaj do Burloch w Rudzie. Tanie i ZADBANE haha

 • Mieszkaniec 77

  Chętnie bym częściej odwiedzał nasze lodowisko i zostawił w mieście pieniądze ale obiektywnie na innych lodowiskach są lepsze warunki.( darmowy depozyt maszyna czyszcząca lód a nie odśnieżanie łopatą nie wspominając o krytych lodowiskach ledwo 5 zł droższe rodzina 2+2 za całą godzinę jeżdżenia w ciepłe przy muzyce i z butami w szafce zamkniętej na kluczyk). Tak było przynajmniej w poprzednich latach.

 • Św

  Wszędzie wszystko zamykają ale w Polsce jest"najmniej"zakażeń... No to można sobie pozwolić na różne imprezy, gdzie będzie tłum ludzi... Oj Polsko zmień się

 • anula

  Super p. prez. dziękujemy jest pan 'WIELKI'

 • Tom

  Juz bylem na różnych lodowiskach i pierwszy raz się spotkałem że za zrobienie szlifu trzeba zapłacić, po dzisiejszym wypadzie i ostatnim powiem tylko tyle jeśli się wypożycza sprzęt to powinien być sprawny

 • Dziadzio.

  A ja z moim wnusiem wczoraj byłem tam zobaczyć i zadałem mu pytanie. Czy chcesz godzinę się poślizgać i na ubraniu przynieść do domu koronowirusa, czy chce by mieć dziadka na ziemi a nie w grobie ? Pan Prezydent miał koronkę a uważałem i nie miałem.

 • G. R.

  Bardzo ładnie wykonane lodowisko

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.