Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Kostempski odpowiada na zarzuty - będzie proces sądowy?

 • Dodano: 2018-10-27 09:30, aktualizacja: 2018-12-11 12:35

Prezydent Dawid Kostempski postanowił skomentować wczorajsze wydarzenia w magistracie. Twierdzi, że to działania jego politycznych przeciwników i zapowiada pozew w trybie wyborczym.

W dniu 26 października 2018 roku miała miejsce akcja wyborcza zainicjowana przez Radnego Zbigniewa Nowaka i Sławomira Pośpiecha, związanych ze Stowarzyszeniem Przyjazne Świętochłowice, którego kandydatem na Urząd Prezydenta Miasta Świętochłowice jest Daniel Beger. Sposób prowadzenia kampanii wyborczej przez mojego kontrkandydata nie potwierdza haseł, którymi posługuje się w swojej kampanii wyborczej - napisał 

Przypominamy, że wysunięto oskarżenia o agitację wyborczą i drukowanie materiałów reklamowych dotyczących kampanii obecnego prezydenta. Sprawę bada prokuratura, która przejęła śledztwo od KMP. Sam Kostempski widzi sprawę zupełnie inaczej...

Od wielu lat te same osoby, teraz skupione wokół Daniela Begera prowadzą w naszym mieście mowę nienawiści. Druga tura wyborów prezydenckich, która odbędzie się 4 listopada br. powoduje kampanię obrzydliwych pomówień wobec mojej osoby, dlatego w tej sprawie niezwłocznie złożę pozew w trybie wyborczym. Liczę, że to skieruje kampanię na merytoryczne tory, których obawia się mój kontrkandydat uchylając się od debaty ze mną w ważnych sprawach dla naszego miasta. - komentuje i zapowiada pozew.

 
 
 
 
Sprawa, choć wydaje się być absurdalna, jest rozwojowa i niebawem postaramy się podac kolejne informacje. 
 

Zobacz także

Komentarze (101)    dodaj komentarz »

 • Zdzisia

  Kostempskiego, a nie Kostępskiego..

 • leopold

  Prawą ręką Dawida K. członka PO i człowiekiem do wszystkiego jest PISowiec niejaki Łataś!!! Swego czasu wszedł do rady z PISU ,a koledzy co przywieźli Dawida K. rozwiązali lokalne struktury za to ,że nie podobała się im ta dostawa. I teraz szefem PO jest były PISowiec Łataś!!!Ot całe partyjniackie rozgrywki w naszym miasteczku.Całość to taki teatrzyk dla naiwnych , którzy w większości już się w tym szambie dawno pogubili!!!

 • Ika

  Czyli chcesz żeby rządził PiS w naszym mieście? Nowak i świta Begera to PiS wypisz wymaluj. ! Niedoczekanie !

 • bezzz

  no to zeby cie oswiecic pan nowak i reszta swity sa z pisem zwiazani

 • leopold

  Panie Kostempski mam pytanie czy wobec jak Pan twierdzi poniesionego szwanku złożył Pan stosowne zawiadomienie do organów w trybie wyborczym. Wyroki w tym trybie zapadają w ciągu 24 godzin.Chyba ,że Pan krzyczy tak ogólnie - bo źli i niewdzięczni ludzie chcą Pana pozbawić słusznie Panu należnego stanowiska?? To było w piątek, a tu już niedziela i ten zegar tykający nieznośnie zegar. Wobec tego upływającego czasu, braku merytorycznych argumentów i narastającego stresu i desperacji -czego się w tym mieście można jeszcze spodziewać??? Może połamania mebli i spalenia ratusza aby nie przeszedł w niegodne ręce??? A może tylko napadu ze strony tzw. nieznanych sprawców i połamania kości wybranym osobnikom stojącym bezczelnie na drodze do należnej kasy i zaszczytów lokalnego lepszego sortu???

 • leopold

  Na zdjęciu prawa ręka POwskiego prezydenta z PISowskiego zaciągu. Tym razem po lewej stronie i mina raczej nietęga. Oświadczenia wygłaszane są na zasadzie "łapać złodzieja - krzyknął złodziej i ruszył w pościg, albo uciekał ,a za nim otumaniony tłum"

 • leopold

  Na zdjęciu prawa ręka POwskiego prezydenta z PISowskiego zaciągu. Tym razem po lewej stronie i mina raczej nietęga. Oświadczenia wygłaszane są na zasadzie "łapać złodzieja - krzyknął złodziej i ruszył w pościg, albo uciekał ,a za nim otumaniony tłum"

 • Henio

  Leopold co Ci obiecał Beger? Może sam nim jesteś.

 • leopold

  Wielu możnych tego miasteczka dawno już uznało za wybitne mój talent, moje pióro i mój warsztat. Wiele też było ofert na moje bezcenne usługi z różnymi propozycjami : pisz tylko o mnie, nie pisz o mnie, pisz dla mnie - czyli dobrze o mnie i skop tyłek przeciwnikom i inne takie w zależności od fantazji , a czasem chwilowego zapotrzebowania. Ponieważ jednak mam niesamowicie wybujałe EGO, jestem narcyzem jak jeden tu opisywany , a ponadto jestem cynikiem a bywa i sadystą( lubię grllowanie na wolnym ogniu chamów, matołów i idiotów wszelkiej maści i pochodzenia) żadna z ofert wobec moich warunków mnie nie zadowoliła. Musiał bym się zrzec niezależności i wzorem wielu oportunistów zasiadających tu i ówdzie włazić bez wazeliny w obfajdany zadek mojego mecenasa. To czynność dla mnie w przeciwieństwie do wielu tu piszących obrzydliwa i niewarta żadnych nagród. Życzę Panu Begerowi zwycięstwa i będę go popierał ,ale równie dobrze jak się skiepści jako pierwszy mu dokopię wykorzystując ww opisane talenta!!!Obywatele oprócz aktu wyborczego mają również niezbywalne prawo wiedzieć co się dzieje w mieście, dlaczego i mają również prawo do oceny i krytyki ludzi którym za budżetowe pieniądze powierzyli sprawowanie w ich imieniu urzędu.

 • Spokojny

  Człowieku taką nienawiść jaka od Ciebie bije się leczy..co wpis to jad..a udajesz obiektywnego..

 • Jan

  Jak zamieszanie - to Nowak w tle. On potrafi tylko (typowy związkowiec) robić ferment. Nigdy nic konstruktywnego. Woli przyjezdnego niż Ślązaka, który jednak dużo już dla miasta zrobił. Więcej w RM takich Nowaków, to więcej zamętu (niestety).

 • Jorg

  Przyjedź na Chropaczów, a pokażę Ci te "dużo zrobił dla miasta"!, ten Twój "Ślązak"!

 • Pracująca i nie pijąca

  Racja, popieram Pana w stu procentach.

  • Pracująca i nie pijąca
   2018-11-04 01:08
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Do roboty !

  Sami coś zróbcie, tylko niszczyc,chlać i nie płacić za nic i do OPS łapę wyciągać.

 • Mieszkanka

  Głupek

 • elo

  Buahaha. Argument na 102... Co jeszcze wymyślicie, żeby Delfin wygrał :D

 • Corey

  Pora na zmiane. Glosujemy na Begera !!!

 • leopold

  Te gwałtowne falowanie ufajdanych gaci może zapowiadać masowy wysyp trupów z szaf UM po ich przewietrzeniu przez nową władzę.I ta mowa nienawiści!!Daj Pan spokój. W trzewiach "internata" można obejrzeć i posłuchać jak Pan osobiście albo Pana nominaci "życzliwie" i "merytorycznie" rozmawiacie podczas sesji z radnymi (mam na myśli radnych , a nie dwór utrzymanków ), albo z radnymi i obywatelami na okolicznościowych spotkaniach chwalących efekty dzieła typu : smród z Kaliny , smród i zapylenie z Ajski!!! Zawsze zaskoczony przecierałem oczy i uszy bo myślałem ,że gomułkowski ślinotok i bełkot przeszły już się w tym kraju do historii!!!

 • leopold

  Wygląda na to,że jesiotr z pomocą życzliwego dworu zakrył wieko swojej politycznej trumny i wbił mocne gwoździe. Również dobrze naoliwił koło czekającej już taczki- dogodnego środka transportu zamiast tego ful wypas auta!!!

 • Danka

  I tu się mylisz, Beger nie ma żadnych szans, żadnych i wbij sobie to do głowy !

123456

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.